Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Szerintetek mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egyszer találkoztam és azóta beszélgetünk facebookon(kb fél éve). Sokszor mondja hogy aranyos vagyok, meg szép és utalgat ra h tetszem neki. Egy hete megkérdeztem hogy nincs-e kedvem találkozni vele. Akkor igent mondtam. De azóta még nem találkoztunk és nem is beszéltünk erről. Szerintetek meg kérdezzem h mikor találkoznánk, vagy inkább hagyjam

2017. máj. 1. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben megkérdezném. Ha még mindig szeretne találkozni, akkor ezzel is sikerül egy kicsit előremozdítai a dolgokat, ha meg nem, legalább tudni fogod, hányadán álltok.
2017. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És csak így kérdezzem meg hogy mivan a talival? Vagy hogyan?

Bocsi de tapasztalatlan vagyok

2017. máj. 1. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki, de nem akar rádrontani. Mindenképp kérdezd meg, hogy még mindig aktuális-e a tali, örülni fog :) Sínen vagytok szerintem, hajrá.
2017. máj. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem kérdezd meg ha pedig nem válaszól vagy reagál akkor hagyd a fenébe.. :)
2017. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. máj. 2. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!