Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráirtam egy lányra facebook-on...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráirtam egy lányra facebook-on akit futólag 2éve ismertem meg azóta se találkoztunk beszélgetni kezdtünk elhivtam kávézni udvariasan elutasitott. De azóta is irok minden nap 2 hete mondjuk én irok elsőre mindig. érdeklem vagy csak nemakar megbántani?

Figyelt kérdés
mindenre válaszolt amit irtam

2017. máj. 3. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha mindig te írsz rá, akkor szerintem nem nagyon érdekled. De ez nem biztos mert nekem van olyan ismerősöm aki soha senkire nem ír rá, még a barátaira sem.
2017. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Maximum annyira érdekled,hogy beszélgessen veled.
2017. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Eléggé vissza húzódó a lány. egy ideig nagyon jól elbeszélgetünk máskor meg látszik hogy magába fordul. olyankor nem irok.
2017. máj. 3. 19:57
 4/21 anonim ***** válasza:
ettől még ha ő nem ír neked, nem érdekled egyáltalán
2017. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy nem ír érdekelheted.Érn sem írok soha elsőre,mert nem akarok koppanni főleg ha még nem beszéltek hosszú ideje.Ha úgy látod,hogy szívesen válaszól akkor nincs baj.
2017. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
szerintem szivesen válaszol és elég kedves is. csak valamiért néha úgy visszakozik, de olyankor várok amig vissza ir, olyan is volt hogy 2 nap után irt vissza
2017. máj. 3. 20:10
 7/21 anonim ***** válasza:
De legalább akkor is visszaírt,van hogy én is kicsit későre válaszolok,de ha valakivel nem akarok beszélni akkor egyáltalán nem írok vissza.Ha későn is de írt.
2017. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

én is ezen filózok. ezért is kérdeztem meg, vajon mit tudnék tenni hogy megtudjam hogy akarna-e találkozni?

lehet baromság de irtam neki ha zavarom vagy nem akar beszélni velem csak szóljon és többet nem irok erre azt irta, hogy "nem zavarsz"

2017. máj. 3. 21:28
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor most ne te írj rá, várd meg hogy ő írjon.
2017. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Elutasított. Itt nincs miről beszélni.

Ettől függetlenül az, hogy nem ír rád még nem a világ vége. Nem vagy kikosarazva. (vagyis szerelmileg de, mert ugye elutasított, de barátilag még nem.)

Viszont az sem biztos, hogy hogyha válaszol, akkor érdekled őt. Én is válaszolok, ha rám írnak és elbeszélgetek vagy elhülyéskedek. De ettől még ugyanúgy nem érdekel az ember, csak nem vagyok egy bunkó paraszt, és visszaírok. Ha olyanom van, akkor annyit írok, hogy "épp játszok", vagy hogy "épp dolgom van". Esetleg bevetem az aduászt a "bocsi, boltba megyek"-et, amivel 2-3 hétre is le tudom rázni az embereket. :D

Mondjuk rám nem sokan írnak. És még ha meg is teszik, az se azért van mert érdeklem őket, hanem mert valamit szeretne tőlem. (pl. lecke, órarend, valami esemény megszervezése, fontos infó stb.)

Összefoglalva:

Az hogy elutasított, még nem biztos bukta. Valószínűleg túl gyors voltál. Az viszont hogy mindig visszaír / nem ő kezdi a "chatelést" nem jelent semmit. Minden ember más, neked kell tudnod, hogy nála mi a "normális" ilyen téren.

2017. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!