Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi nem a városban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi nem a városban hanem a fiúnál?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fórumon egy sráccal,beszélgettünk már neten 1-2 hónapig,és azt szeretné hogy az első randink nála legyen,én kicsit furcsának tartom ezt,pláne hogy én még szűz vagyok,és azért egyből az ő házába talizni...Vagy csak túlreagálom?

18L,17F



2017. máj. 8. 09:26
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy a pasi saját bevallása szerint nem szűz.
2017. máj. 8. 09:29
 2/23 vesztor ***** válasza:
83%
Ne legyél hülye és ne menj el hozzá, ez veszélyes ki tudja, hogy valójában hogyan néz ki, vagy mik a szándékai.
2017. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 papagenou ***** válasza:
77%
így van, fel ne menj hozzá így elsőre. nem is ismered ahhoz elég régóta.
2017. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Kizárt dolog, főleg, hogy neten a 18 éves srác simán lehet egy 45 éves perverz.
2017. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked még arról sem kéne tudnod,hogy ő nem szűz. Gyanús,hogy szexet akar. Aki így indít,azzal semmilyen módon nem érdemes randizni,mert a játék végig ugyan arra fog kimenni.
2017. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Láttuk egymást fotón és kamerán is,kizárt hogy 45 legyen,ha pedig csak szexelni akarna,nem koptatta volna közel negyed évig a száját azzal hogy mindennap felhív.
2017. máj. 8. 10:46
 7/23 vesztor ***** válasza:
Ne vágj bele túl gyorsan, ne cseszd el mint én az előző kapcsolatom, hogy azonnal belevágtam.
2017. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet.
2017. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én 31 éves vagyok, de nem mennék első randira a pasi lakására, hacsak nem kifejezetten szexről lenne szó, és ezt előre megbeszéltük. Egy semleges helyről "menekülni" is könnyebb. Értem ezalatt, ha mégse jönne be, nem érzed magad jól vele, egy kávézóban felállsz, hazamész. Kizárt, egy ismeretlennel nem találkozok kettesben.
2017. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát, nemtudom, én sok ismerősömet felhoztam már magamhoz lol :D
2017. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!