Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? A lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? A lánnyal már voltunk randizni, egyszer, fél éve, és finoman mondva is rosszul sikerült. Most jóban vagyunk, de nem szeretném rontani a kapcsolatunkat, de közben szívesen elmennék vele.15/F 15/L Hosszú lesz!

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj akivel már pár éve ismerjük egymást. Nyáron voltunk, vagyis lettünk volna moziban, csak nem voltam ott időben és nem vettem át a jegyed. Jó akkor meki. Csakhogy rossz villamosra száltam fel ezért más írányba mentem, aztán rohantam a mekibe. Természetesen megizadtam, nagyon. Aztán a tesója jött megnézni a randit, hazafele alkoholisták szólitottak le minket, szóval nem volt a legjobb. És a csajnak ez volt ÉLETE első randija, szóval megértettem, hogy többet nem akar találkozni. Egy helyre járunk edzésre és fél évig alig beszélgetünk, mert nem látszott rajta, hogy szívesen hozzám szólna. Kb egy hónapja mondtam neki, hogy a tesója (ő is ugyan oda jár edzésre, mint mi) széttört a fején egy tojásot. Megnézte és örömmel tudata velem, hogy én bizony nem hazudtam. Majd pár napja rá készülnénk edzeni mikor az egyik barátjának mondta, hogy a sapkában amit viselt úgy nézet ki mint egy majom. Én közbe szóltam, hogy: "tényleg úgy nézel ki mint egy majom". Azóta is majomnak hívom. Pénteken rámírt. Csak beszélgettünk. Főleg edzésről. Mondta, hogy nem lesz szombaton. Szombaton rámírt, hogy: "látod?! Nem vagyok edzésen". Egész hétvégén beszélgettünk (főleg edzésről). Ma is beszéltünk (ezt mind messenger beszéltünk). De ma lerázott anyival, hogy mennie kell. Igazából nem gondolok bele ebbe a lerázásba semmit. Csak, hogy szerintettek elhívjam valahova? Lányok, ez jelentheti azt, hogy el akartok menni valahova? Mit csináljak? Nem akarom elrontani a kapcsolatunkat!

2017. máj. 8. 21:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy nem nagyon vagyok vicces és picit el is vagyok hízva. Meg péntek elött pár nappal adtam neki egy elég nagy bókot szóóóval..... fogalmam sincs!
2017. máj. 8. 21:50
 2/2 anonim ***** válasza:
küldj felé enyhe utalásokat, pl: játszanak egy jó filmet mostanában, vagy, hogy hallottam, hogy itt meg ott milyen jó a kaja. nyíltan szerintem még ne kérdezz rá. Amúgy sok sikert!!
2017. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!