Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek az normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az normális vagy ciki lenne, ha az utcán csak úgy leszólítanak, és ismerkedni próbálnak?

Figyelt kérdés
Pl épp a bolt felé sétáltok és egy srác ismerkedni próbál. Az rögtön kuka vagy semmi probléma nincs azzal. Ha ciki, akkor milyen helyeken, helyzetekben ismerkednétek inkább?

2017. máj. 10. 00:31
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha nem túl nyomulós és nekem is bejönne akkor nem lenne azzal gond.
2017. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szöveggel szólítanád le,mert az nagyban függ majd azzal, hogy ciki vagy nem ciki a helyzet?
2017. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jót sikerült visszakérdezni 2-es... Igazából fogalmam sincs, csak eddig én is beálltam azok közé akik féltek kezeményezni, de most meguntam, ideje tenni valamit csak az van hogy nem tudom mit. De amúgy olyasmit beszélgetésre gondoltam, hogy először is bemutatkozás (névcsere) aztán megkérdezem merre felé megy, van e ideje esetleg( ha nem akkor esetleg máskor, ha igen akkor..) eljönne e velem beszéllgetni pl a dunapartra sétálni ott pedig a szokásos ismerkedés mi a hobbija mit tanul...., esetleg közben meghívni inni vagy valami ilyesmi. Tudom hogy gyenge amit leírtam, de valahol el kell kezdeni, fogalmam sincs hol és milyen szituációkban nyitottabbak a lányok az ismerkedésre ha nincs közös ismerősünk.
2017. máj. 10. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam és próbálkoztam is így lányokat leszólítani, több kevesebb sikerrel. De szerintem megéri próbálkozni mert ha nem is lett belőle semmi legalább egy jót beszélgettem a lánnyal :) 17/f
2017. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondoltok, gyerekek, hogy a jó életbe ismerkedett az emberiség 20 évvel ezelőttig, amikor nem volt telefon, számítógép, internet, társkereső-oldal, meg a facebookon mindenki kilistázva? Ha valaki nem érte be a faluvég / társasház, üzemosztály / téeszbrigád csodálatos felhozatalával az kénytelen volt az utcán kinézet vadidegenekkel próbálkozni, illetve néha vadidegeneknek esélyt adni. Különben ti se lennétek most...


Maiaknál meg ilyeneket hallok: Azért NEM, mert megnézte, és nincs rajta az ismerős-listáján. Eszem megáll. Apja se volt az anyjáén valamikor.


Kérdező: valószínűleg azért rögtön kuka, mert hirtelenjében megijednek a lányok, ha lerohanják őket, és első reakció, hogy elhajtanak, akkor is, ha öt perc múlva rájönnek, hogy tetszettél volna nekik. Jobb többször próbálkozni, de nem rögtön nyomulással, először csak véletlenül mellékerülsz, váltasz vele pár adandó mondatot "időjárásról" vagy mit tudom én. Akkor megjegyzi, hogy ki vagy, és legközelebb már kezdhetsz ismerkedni vele, mert nem fog automatikusan elszaladni.

2017. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!