Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kerdezek elsonek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kerdezek elsonek egy lanytol? Mit kerdezek rola?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki tetszik es ra szeretnek irni Fb. De nem tudom mit kerdezek tole elsonek mivel kezdjem a beszelgetest?.mivel meg soha nem besseltem vele. Ra irok hogy: Szia mi mèg nem ismerjuk egymast/szimpinek talaltalak lenme kedved beszelgetni? Es ez utam nem tudom mivel foltasam?? Legyszives segitsetek

2017. máj. 11. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek kérdezd emg van e kapcsolata
2017. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ne legyél az az ős klassikus aki rögtön "mizu"-zik mert még ha nem beszéltetek akkor lehet úgysem mondaná rögtön meg hogy akkor most mivan vele és rávágna egy "semmi különös , veled? "-et. Szerintem írd neki hogy meséljen magáról, esetleg van e valami hobbija. Utána lehet lessz egy-két közös pont és könnyen tudtok irogatni.
2017. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg, szereti-e a Beethovent.
2017. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Elsőnek tanulj meg helyesen írni. Aztán élőben menj oda hozzá, és beszélgess vele...
2017. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es eléggé hülyeséget írt véleményem szerint a lányok nem szeretik ezt a kérdést, még kapcsolatban is vannak olyanok, akik kiakadnak ha a mostani párjuk a párja kapcsolatairól kérdezi/beszél, mivel az már a múlt, igaz az életed része, de nem éppen arra kéne koncentrálni, jelenben meg eléggé hülyén hangzik ez a kérdés elsőre, ennél az azonnali randíra hívás is jobb, mert nyersz időt a felesleg fecsegésekkel és egyből megtudod van-e esélyed nála, habár aki ügyes az ránézésre megmondja kinek jön be, csak odakéne figyelni szerintem.

GOndolom nem a közeledben él vagy igen? Ha igen akkor mindenképpen élőben kéne elhívnod valahová vagy odamenni hozzá, lényegében ha neten ráírsz ugyanúgy leesik neki, hogy bejön neked és élőben is kiderűl ez, csak akkor a lány tökösebbnek fog hinni és nagyobb esélyekkel indulsz, amúgy sincs a kettő között túl nagy különbség, ha neten rámersz írni egy ismeretlen lányra, akkor szerintem annyi a minimum hogy ugyanezt élőben is eltudd követni, ne legyél olyan aki csak neten tud érvényesülni lányok terén, amúgyis egy beszélgetés szemtől szembe és nem chaten jóval élvezhetőbb, mégha elsúre kellemetlen is a fura érzés miatt, mikor én beszéltem először kettesben lánnyal remegtem meg izzadt a kezem (mondhatni rosszúl voltam magamtól) de mégse akadt meg egyszer sem a beszélgetés annak ellenére hogy az elején úgy voltam vele, hogy úgyis kínos csenddel lesz tele az egész aztán majd csak bámuljuk egymást és néha benyögök valamit, ha szerencséd van és a partnered eléggé beszédes típusu akkor 1 randin elég 1et kérdezni és azzal órákig elvan, csak akkor jót kell kitalálni, amúgy meg neten ez a szöveg azért nem jó, mert ha azt írja NEM, akkor hogy reagálsz, csak úgy otthagyod? És ha csak tesztelne mennyire vagy kitartó?? Ezért kéne élőben, mert ott az arcmimikájáról lehet olvasni, a szeméből is meg ugye a testbeszédéből mint azt már írtam egy tegnap kérdésre, szerintem a legegyszerűbb ha odamész hozzá és ezt mondod, HEllo lenne kedved ma délután elmenni valahovÁ ??


Ha igent mond, akkor nem 1 kérdésre kapsz választ, mert kiderűl hogy van esélyed nála ergó kezdeti szimpátia megvan, kiderűl hogy lesz egy nem unalmas délutánod, kiderűl hogy tökösebb vagy, mint itt gondolta bárki is róla és majd öreg korodban mikor a megboldogult pillanatod közelébe érsz mosollyal az arcodon gondolsz vissza első sikeres hódításodra.

2017. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint jobban szeretem a "szia mizu" kérdést, mint ha egyből más iránt érdeklődne. Egyébként ha te nem vagy szimpi neki, akkor lekoptat bármelyik kérdés után, már ha olyan lányról van szó. A "lenne kedved beszélgetni"-s dolog nekem abszolút nem jönne be, nem igazán tudom indokolni miért, de az olyan abszurd :D

Az a baj, hogy minden lány más, és van, aki utálja az ilyen sablonkérdéseket, de van, aki szereti. Én azt tanácsolom, hogy írj rá így:

Szia, mizu?

~válasz-vagy azt mondja, hogy semmi érdekes, veled? vagy valamit ír gondolom, hogy mit csinál stb-

ha rákérdez, hogy veled mizu, akkor ne azt írd, hogy velem se, hanem valami mást, pl. semmi érdekes, éppen sorozatot nézek

innen pedig már csak elmondod, hogy milyen sorozatot, ő nézi-e, ha nem, akkor milyen sorozatokat néz é beindul a beszélgetés

Szóismétlésért és értelmetlenségekért bocsi :D :D

2017. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!