Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ezután?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

]Black_Death[ kérdése:

Mit tegyek ezután?

Figyelt kérdés
Iskolában ilyen sport nap volt és egy lány nagyon sokat nézett!Mosolygott rám!És egyszer fentről a 2. emeleti ablakból figyelt és mikor észrevettem akkor elkezdett megint mosolyogni :D Megelégeltem felmentem és hátulról sunyiba megcsikiztem hogy mit nézel annyit? Nevetett és elmentem utána.De még mindig sokat nézett rám és mosolygott ezután énis vissza mosolyogtam :D És azután haza kelett menni mert vége volt.Most az a kérdés mit csináljak?Irjak rá Facebook-on?De mit?Vagy majd iskolában valamit csináljak?

2017. máj. 12. 16:09
 1/9 anonim válasza:
89%
Ha tetszik, hivd el egy randira, de ne facebookon. A leirtak alapjan siman igent fog mondani.( Persze ezzel nem azt akartam hogy ne irj ra facebookon). Nyugodtan irj ra, beszelgessetek, legalabb megtobbet megtudsz rola. A tobbi meg majd a randin kiderul.
2017. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és hívd el valahova. Az a legtisztább. :)
2017. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hova hivjam el ? Falun vagyunk szóval nincsen sok lehetőség mint pl.Mozi,Étterem
2017. máj. 12. 16:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az is tökéletes ha elhívod fagyizni, sétálni vagy ha van kutyád akkor esetleg kutyát sétáltatni. Nem kell túl stresszelni, ha tetszel neki mindegy hova mentek randizni. hajrá ;)
2017. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy csak ott hülyéskedjek vele iskolában?
2017. máj. 12. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te megcsikiztel egy idegen lanyt?:D
2017. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem idegen kb 7 éve ismerem :D Egy Iskolába járunk :D
2017. máj. 12. 18:02
 8/9 anonim válasza:
Beszelgess vele sokat suliban is es irjal neki is fb-n,ha tetszik utalj ra es hivd el pl setalni,beszelgetni 15/L
2017. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fb nélkül sokkal jobb lenne. Próbáld ki!
2017. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!