Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit lépjek? Randira hívjam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theparanormal kérdése:

Mit lépjek? Randira hívjam, vagy várjak amíg kialakul?

Figyelt kérdés
Tehát....adott szituáció: 15/f, új suli, kb fél éve vagyok itt. Mostanság megtetszett az egyik osztálytársam. Nem tudom eldönteni, hogy neki tetszés e de jó esély van rá. Hogyan lépjek? Hívjam el simán randira s lesz ami lesz, vagy inkább puhatolózva?

2017. máj. 13. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

ne töketlenkedj már :)


ha annyira tetszik hívd meg egy szendvicsre az iskolai büfében, aztán ha kölcsönös a dolog, úgyis lesz folytatása, ha nem, akkor meg ennyi még senkinek sem kínos

2017. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el.
2017. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még várjál egy-két évet. Egy 15 évessel nem valószínű, hogy elmegy randizni. Aztán ha még akkor is tetszik, és közben szimpatikusnak találod végig a két év alatt, akkor próbálkozzál egy mozival pl.
2017. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem hivd el randira pl mekibe beszlgetni vagy valami nekem is ez volt mondjuk nálam elfogadta pedig 11 vagyok :D mondjuk én azt mindtam hogy "csak kettesbe egyet beszélgetni" mondjuk csak beszélgettunk de hajrá
2017. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!