Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudtok ciki, vicces első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ciki, vicces első randi sztorit? Ha lehet akkor sajátot!

Figyelt kérdés

Saját:

A pasimmal megbeszéltük, hogy hétre értem jön. Ott is volt hétre öltönyben egy csokor virággal a kezében mondván, hogy a város egyik legelegánsabb éttermébe megyünk. Mikor odaértünk teljesen elámultam, hogy milyen gyönyörű. Mikor bementünk a pasim mondta a pincérnek, hogy erre meg erre a névre van asztal foglalása, de kiderült, hogy nem is foglalt asztalt. Nem tudom, hogy tudta így elbénázni...végül náluk ettünk a szüleivel akik mellesleg nagyot hallottak így egész végig szinte kiabálni kellett... Lehet, hogy most nem tűnik annak, de nagyon ciki volt. 😁😁



2017. máj. 13. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
18 éves vagyok és még nem randiztam..
2017. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Csajjal megbeszéltük, hogy mozi. Jegyet lefoglaltam, csak késve érkeztem oda és megvették elöntünk a jegyeket. Akkor meki (a csaj akkor még nem volt ott) csakhogy rossz villamosra száltam fel. Gyorsan leszáltam és elkezdtem rohani a meki irányába. Oda értem, de meg izadtam. A csaj késéssel de megérkezet. Mekizés közben megérkezett a tesója, hazafelé alkoholisták és fogyatékosok szólitottak le minket. Ja, és a csajnak ez volt ÉLETE első randija szóóóval.....
2017. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én barátommal már 7 hónapja együtt vagyok, első randin csak kiültünk beszélgetni valahova és odajött hozzánk egy hajléktalan pénzt kéregetni, mindketten adtunk neki egy keveset, amit nagyon megköszönt aztán csak úgy benyögte hogy "Mindketten szépek vagytok, csináljatok sok gyereket" és lelépett :D Kínosan összenevettünk, akkor még nem is gondoltam volna, hogy pár hónapra rá összejövünk :))
2017. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismertem meg valakit. Megbeszéltük, hogy hol találkozunk. Odamentem. Állt ott valaki, de nem gondoltam, hogy ő, mert teljesen máshogy nézett ki. Elmentem mellette. De aztán gondolkodtam, hogy csak ő lehet az. Odamentem és kiderült, hogy ő, de egyáltalán nem hasonlított a képére. Szerintem nem is a saját képét tette fel. Ő mentegetőzött, hogy biztos azért, mert napszemüvegben volt a képen. Beültünk valahova beszélgetni, aztán össze-vissza mondott mindenfélét. Ha kétszer megkérdeztem valamit, akkor két teljesen különböző választ adott. Persze hazudott a koráról is. Jóval idősebb volt, mint először mondta. Szóval nem lett belőle semmi.

Másik. Első randi után (ahol egyébként semmi sem történt) közölte, hogy költözzek hozzá és elvesz feleségül. Én csak nevettem, mert azt gondoltam, hogy ez egy poén. De nem, komolyan gondolta, és megsértődött, hogy én nem akarok rögtön hozzá költözni.

2017. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát első talin, szval sztem az nem randi volt.

Megbeszéltük hogy feljön a sulihoz és fel is jött amikor odajött mögém koszöntem neki és elkezdtem nevetni alig birtam abbahagyni. Csodállom hogy nem nézett hülyének bár kitudja. Aztán amikor leértunk a plázához leultünk egy padra és odajött egy hajléktalan ő pedig elkezdett németül meg angolul egyszerre beszélni..

Abba a helyzetbe ez viccesebb volt.

L

2017. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tel volt,igy kesztyut viseltem. Egy veletlen folytan sikeresen beleejtettem egy wcbe a ruhadarabot. Oke,gondoltam,ugysem veszi majd eszre,nem problema. Kb fel perc mulva megkerdezte,hogy hova lett. Kenytelen voltam elmeselni a tortenteket,ami nagyon kinos volt,de vegul csak nevetett rajta.
2017. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!