Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok titeket ez zavarna?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket ez zavarna? Kizáró ok?

Figyelt kérdés

Nos van egy fiú akivel alakulgatnak a dolgok. Éjjel-nappal beszélünk, 3 randin túl vagyunk, nem akarom elkiabálni de szerintem összejövünk.

Viszont egy dolgot nem tud rólam: egyáltalán nem tudok főzni. Azt tudja rólam hogy nem vagyok egy konyhatündér de én még egy pirítóst sem vagyok képes megsütni, nem viccelek :D

Lehet hogy ez kis apró semmiség, nem tudom titeket mennyire zavarna, zavarna-e egyáltalán. Kizáró ok lehet? Valakit ejtenétek csak azért mert béna a konyhában? Mennyire fontos ez nektek?


Ja amúgy próbáltak megtanítani többen is de reménytelen. A tudásom a teafőzésig terjed, de ízesíteni már nem tudom. :'D. Pedig én tényleg kitartóan próbálkozok de valami mindig vagy elég, vagy kigyullad, vagy felrobban a mikróban...


Kort is írjatok ha lehet!

16/l 17/f



2017. máj. 15. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire nem zavarna, 17/F
2017. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem egyaltalan nem,jobban szeretem megeni azt a kajat amit en/szuleim csinalnak. Mivel en meg alig tudok valamit csinalni de tanulgatok. :D 12f
2017. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 16 éves vagy rengeteg időd van megtanulni. De például biztos jó közös program lehetne nektek, hogy együtt tanultok főzni. :)
2017. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 papagenou ***** válasza:
fontosnak fontos, de még csak 16 vagy, van időd tanulni. fogj egy receptes könyvet meg kérd meg anyukád, hogy mutasson ezt-azt s pár hónap alatt megtanulsz jól főzni. - nem azt mondom, hogy mesterszakács leszel, csak nem jössz majd zavarba ha kaja kell az asztalra :)
2017. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Drága! Én 42 éves nő vagyok, és életemben kétszer próbálkoztam sütni. Első alkalommal 16 évesen pogácsát sütöttem, persze kihagytam az élesztőt. Ennek az eredménye az lett, hogy a pogácsának nevezett valami olyan kemény lett mint egy kő. A srác akibe fülig szerelmes voltam (neki sütöttem a pogácsát) meggondolatlanul beleharapott, és letört a foga. Fogászat után közölte, hogy soha egy lányért sem volta oda annyira, hogy a fogát törje, de én kellek neki. 4 évig jártunk, ma is jó barátok vagyunk.

A férjem akkor kérte meg a kezem, amikor ananászos csirkét akartam sütni neki, és voltaképpen félig nyersen tálaltam. Közölte, hogy ha megígérem neki, hogy bundás kenyéren kívül mással nem kínálom, és inkább ő főz majd, akkor elvesz felségül. 15 éve élünk boldog házasságban. Az életem második süteményét inkább el se mesélem milyen gáz lett a vége. Szóval idővel meg fogsz tanulni pár dolgot főzni, sütni..Amúgy meg vannak férfiak akik szeretnek főzni, sütni, és isteni finoman csinálják is.

2017. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavarna, de azért ha egy piritóst vagy egy rántottát nem tudsz összedobni az már mondjuk durva mert a 11 éves öcsém megcsinálja :D


Gyakorolj és ezzel a kedvében is járhatsz akár :)


De amúgy nem gáz...

2017. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, és nagyon cukin írsz, ha ilyen aranyosan adod elő, hogy nem megy, akkor neki is tetszeni fog szerintem, még lehet, hogy együtt tanuljátok meg majd a dolgokat.
2017. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, ha máshol viszont odaadó vagy ;)
2017. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem zavarna mert én viszont tudok főzni elég sok mindent. És itt ne a koli pizzára gondoljatok.😁😁

18F

2017. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátnőt keresek, nem szakácsot vagy háziasszonyt. ;-)
2017. máj. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!