Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjem a beszelgetest/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem a beszelgetest/ mivel inditsak? Tetszik nkem es valhogy irni akarok neki mivel igem messze lakik tolem.

Figyelt kérdés
Mar egy parszor lattuk egymast de sajna hulye voltam es nem szolitottam le soha pedig nagyon lesett ő is engem es en is ot. Ugy nezet ram mint aki soha nem latott embert (ebbol azt veszem le hogy lhet en is tetszek neki) mèg soha nem.beszeltunk ezert most ra irnek hogy szia nagyon szimpinek talaltalak lenne kedved beszelgetni vagy vlami ilyesmi es aztan irja szia persze lenne stb es azutan nem igen tudom mivel folytasam?? (Azt tudom hova jar suli.melyik osztalyba ennyit tudok rola kb) mivel folytasam a beszelgetest pl? Legyszives segitsetek elore is koszonom :)

#Randizás.párkapcsolat.szerelem
2017. máj. 17. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan temakat hozz fel amirol tufdd hogy egy lany rengeteget tud beszelni. Kerdezd a sulirol, miert oda jar ahova, kerdezz rola( erdeklodesi kor, hova szeret jarkalgatni, vagy esetleg szokott e bulizni, hobbik, edzes, ) akarmi tulajdonkeppen. Es folyton kerdezgesd, ha vissza is kerdez nyert ugyed van . Lenyeg hogy beszeljen:D
2017. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!