Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretnék már valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már valakit megismerni de már az elején elakadtam esetleg vmi ötlet?

Figyelt kérdés
21˛F vagyok nem vagyok páwa dísz buza.Divat majom sem vagyok komolyan kapcsot kerestem korombeli lányról gondoltam.Írtam társkereső oldalon ˇ" Szia van kedved ismerkedniˇ" Nem tudom mit várnak hogy mit írjak elsőnek.Régebben sikerült internetes ismerkednem facebookon vagy pl ask.fmen keresztül de most valahogy nem találok értelmes lányt.Ötleteket tanácsokat várok.

#ismerkedés.internet.
2017. máj. 19. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleges helyírási hibákért elnézést kérek nem figyeltem.
2017. máj. 19. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán azért mert nem a neten kellene ismerkedni. Én személy szerint irtózom az ilyes fajta ismerkedés gondolatától is. Személyesen kell. Úgy muködik igazán a kapcsolatteremtés.
2017. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Élőben hogy ismerkedsz, ha odamész a lányhoz már jó pontot kapsz ha megnyerő a dumád és szimpatikus is vagy neki, akkor nyert ügyed van, magyarul felkelted az érdeklődését ezekkel a dolgokkal ugyanezt neten egy ilyen szöveggel nem tudod megtenni, ha annyit ír hogy nem nincs, akkor meg az lenne a gond nem? Szerintem kicsit bohókásabban kellen írnod valamit meg valami olyasmit ami a másikban kíváncsiságot vált ki feléd nézve, mert úgy keresni fog, de szerintem is élőben menj oda, mert ott jóval egyszerűbb és a lányok is jobban érékelik az ilyesfajta kezdeményezést.
2017. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze csak hol élőben nekem is jobban tetzsene de hol nincs hely ahova mehetnék
2017. máj. 19. 18:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem bejött régeben azért mert amikor találkoztunk már tudtuk egymás érdeklősi köreit .Tudtam hogy valószínő élőben is szimpatikus leszek.De hogy oda megyek-egy vad idegenhez akkor ott lehet leégetem magam és nem tudom hogy szingli-e. Ha elmegyek egy discoba olyan helyre kell járnom ahol nem érzem jól magam és egy zsák pénzt ölhetek bele és semmi garancia.
2017. máj. 19. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az interneten kellene ismerkednek hanem a való életben... Sok sikert.
2017. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget valószínűleg több ember is bedobta már az oldalon, valami mást találj ki.
2017. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!