Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy 14 éves lány akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundus1000 kérdése:

Van egy 14 éves lány akit megismertem egész jól néz ki, viszont a személyiségünk nem igazán egyezik. Úgy vagyok vele hogy kéne már egy párkapcsolat, és el is akarom veszíteni. Szerintetek összejöjjek vele ilyen szükség nagyúr vagy ne? 16/f

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Ha a személyiségetek nem illik, akkor nem is értem miről van szó?

És ne csak azért akarj barátnőt mert túl akarsz lenni az első tini szerelmen meg az aktuson. Ezzel csak kihasználnád őt. Meg amúgy is, túl fiatal még.

2017. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem ne. Ha nem érzel iránta szerelmet akkor minek akarnál összejönni vele?

Úgy nem lehet kapcsolatot keresni hogy na kéne már egy barátnő, meg el akarom veszíteni. Majd ha érzel valamit egy lány iránt akkor jöjj vele össze...

2017. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én összejönnék


persze ez nem azt jelenti, hogy tedd te is ezt


mérlegelni kell, hogy egy leginkább testi kapcsolat neked menne-e, és hogy vajon a lánynak milyen hatást váltana ki, esetleg kettőtök ismeretségének

mert lehetsz 'önzőbb' is, és rávenni, megtenni, nagyon nagyon nagyon nagyon sokan csinálják így, csak lehet, hogy csóri lányra nagy negatív hatással lenne


esetleg beszélhetsz vele erről, hogy hát izé talán csak úgy? veszíteni nem vesztesz vele, mert ha igent mond, akkor WIN, ha nemet akkor meg tudod, hogy az úgy nem, de legalább volt esély arra, hogy talán igen

2017. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!