Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

A kérdés
Dundus1000 nevű felhasználó kérdése:

Van egy 14 éves lány akit megismertem egész jól néz ki, viszont a személyiségünk nem igazán egyezik. Úgy vagyok vele hogy kéne már egy párkapcsolat, és el is akarom veszíteni. Szerintetek összejöjjek vele ilyen szükség nagyúr vagy ne? 16/f

05-19 23:37  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ha a személyiségetek nem illik, akkor nem is értem miről van szó?
És ne csak azért akarj barátnőt mert túl akarsz lenni az első tini szerelmen meg az aktuson. Ezzel csak kihasználnád őt. Meg amúgy is, túl fiatal még.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 05-19 23:41 Privát üzenet
Szerintem ne. Ha nem érzel iránta szerelmet akkor minek akarnál összejönni vele?
Úgy nem lehet kapcsolatot keresni hogy na kéne már egy barátnő, meg el akarom veszíteni. Majd ha érzel valamit egy lány iránt akkor jöjj vele össze...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/3Időpont 05-19 23:42 Privát üzenet
én összejönnék

persze ez nem azt jelenti, hogy tedd te is ezt

mérlegelni kell, hogy egy leginkább testi kapcsolat neked menne-e, és hogy vajon a lánynak milyen hatást váltana ki, esetleg kettőtök ismeretségének
mert lehetsz 'önzőbb' is, és rávenni, megtenni, nagyon nagyon nagyon nagyon sokan csinálják így, csak lehet, hogy csóri lányra nagy negatív hatással lenne

esetleg beszélhetsz vele erről, hogy hát izé talán csak úgy? veszíteni nem vesztesz vele, mert ha igent mond, akkor WIN, ha nemet akkor meg tudod, hogy az úgy nem, de legalább volt esély arra, hogy talán igen

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 05-22 13:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki megtenné, hogy elmondaná a véleményét egy párkapcsolati problémával kapcsolatban? Nagyon sokat jelentene, nagy szükség van most rá.
Ha egy lány könnyen, akár fél órán belül ágyba bújik egy idegennel akivel akkor találkozott először és ezt teljesen normálisnak tartja, ebből kiindulva neki a szex csak egy..
Mit gondoltok szünetre lenne szükség ilyen esetben?
Szerintetek is szükség van egy párkapcsolat kialakításához pénzre?
Ha a barátnőtök párkapcsolatban élne egy 20 évvel idősebb külföldi férfivel, aki mellett nincs szükség rá hogy a lány dolgozzon, bővebben lent?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu