Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kell "ünnepeln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kell "ünnepelni" pl 1 hónapja együtt vagy egy lánynak vagy ha fél éve stb. Mikor szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a félévet legkorábban, de persze kicsit egyszerűbb, ha megbeszélitek. Ha úgy tartja kedvetek menjetek el minden hónapban ünnepelni, nem árt az senkinek
2017. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Holnap lessz 1 hónapja és arra gondoltam meglepem valamivel de aztán belegondoltam hogy lehet picit gáz hogy 1 hónapja és hát ja😅
2017. máj. 20. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez felenként változó, attól függ hogy beszélitek meg, szerintem a hónapforduló hülyeség, akkor már inkább félévente :) meg amúgysem kell kitűzni egy különleges napot a hónapban, amikor megpróbálsz normálisabban viselkedni, elvégre egy rendes kapcsolatban azon vagy, hogy az év összes napján megfelelően viselkedj, de nem nézek le senkit emiatt, láttam már olyat is, hogy hetente ünnepelnek, mert együtt vannak, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hogyan is akarja.
2017. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen csak legyél szerelmes, és legyél önmagad. A többit meg hagyd spontán jönni, magától. Ne akarj se szokások, se a barátnődnek megfelelni, hagyd meg neki a lehetőséget, hogy tényleg önmagadért szerethessen! Ez s hosszú kapcsolat titka :) ;)
2017. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes, mindet ami eszedbe jut, 1 hónap, 3 hónap, 6 hónap, 1 év, ez már belefér. Mondjuk egyhetest meg 1000 órásat (egy hónap és pár nap) hülyeség szerintem :D
2017. máj. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az jo,ha minden honapban megunneplitek,de csak szolidan. Tehat nem ajandekokkal,meg draga etterem,csak aznap mindig egyutt vagytok,esetleg szerveztek valamilyen programot. Nekem ez igy bevalt.
2017. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó én is így gondoltam semmi extra csak ilyenek és köszönöm mindenkinek a választ
2017. máj. 21. 09:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt barátom minden hónapban hozott nekem virágot. Szerintem nem kellett volna, de azért nagyon örültem, nagyon cuki volt :)

Jelenlegi barátommal fél évet, egy évet ünnepeltünk csak. :)

2017. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő :D Előző barátommal ünnepelgettük a hónapokat de csak annyival h elmentünk abba a kávézóba, ahol összejöttünk amolyan nosztalgiaképp :D Meg tőlem mindíg kapott ilyen szivecskés dobozos bonbont( [link] mindíg másfélét :3 Szóval nem nagyon nagy ünneplés de kicsit volt mindíg. ^-^ Szerintem ez aranyos és erősíti is a kapcsolatot :)
2017. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a 25. év fordulót.Írja ezt egy 60 éves vén marha pasi.
2017. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!