Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit gondolnátok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondolnátok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Szóval nem olyan rég megismerkedtem egy helyes sráccal. Már kétségtelenül tudja, hogy tetszik nekem (történtek közöttünk dolgok), s bevallotta, hogy ő is kedvel. Nem vagyunk kapcsolatban, mert még mindig az ismerkedési fázis tart, valamint nála ez a dolog "komplikáltabb". Viszont beszélgetünk, találkozunk. Ma azonban véletlenül futottam össze vele egy bevásárló központban, két lány társaságában töltötte az idejét (ismerem őket). Mivel megláttam úgy gondoltam, hogy nem leszek bunkó, odaköszönök. Rendes volt, mint szokott, mondta, hogy üljek le hozzájuk. Viszont mig ő társaságban volt, én az egész napomat egyedül töltöttem, vásároltam, moziban voltam. Nekem ez teljesen megfelel, nem vagyok egy társaság függő, s a mai nap tényleg magányra vágytam bizonyos okokból. Viszont valami elgondolkodtatott. Vajon az ő szemszögéből milyennek tűnök? Egy olyan lánynak, aki jól megvan a maga társaságában is, s nem mászik rá az emberre állandóan, vagy olyannak, akivel nyilvánvalóan senki nem lógna, másképpen mondva: szánalmasnak.

2017. máj. 21. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem tünsz "szánalmasnak". Bírom a nem közösségfüggö, egész hétvégén partyzó lányokat😉
2017. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mátmint h nem egészhétvégln partyzo érted 😂😂
2017. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedvel nem hinném, hogy szánalmasnak gondol :)
2017. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyedül mozizás kicsit furán hangzik, de nem gondolom emiatt, hogy zakkant lennél.:D

Az én véleményem talán azért nem mérvadó, mert a legtöbb ember tele van előítéletekkel, én viszont addig nem ítélkezem, amíg nem ismerem meg személyesen az illetőt.


Még ha nincsenek is egyáltalán barátaid - vagy csak kevés időt töltesz velük - az nem mond el semmit rólad, mert nem tudni, hogy ennek mi az oka.

2017. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azert mozizok egyedul, mert mindenki sajnalja a penzt a mozira... vannak barataim, de nem sok, mert szerintem nem is kell, szoktunk kozos programokat szervezi, viszont tenyleg nem az a tipus vagyok, aki a mosdoba is csak "csapatosan" tud menni.
2017. máj. 21. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonlo vagyok így meg tudlak érteni, de nekem barataim is hasonlóal szóval igy nincs vele gondom
2017. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel én eléggé szociális ember vagyok, nálam alap, hogy a barátnőm is ilyen legyen.

16F

2017. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te egy jó ember vagy. :D
2017. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!