Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16éves fiú vagyok és tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Banános Jo kérdése:

16éves fiú vagyok és tetszik egy lány. Több kérdésem is lenne: A lányok mit néznek a fiúkon? , Hogyan hívjam el randira azt a lányt aki tetszik? , Hova vigyem? , Miről beszélgessek vele, ha ismerem? , Hogy öltözzek ki egy randira?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Külsőleg én arcot nézek majd az összhatást. Annyira nem érdekel az alak, csak ne legyen elhízva és ne legyen vészesen sovány. Belsőleg, hogy hogy beszél velem és másokkal, egy hullámhosszon vagyunk e, és még sok mást persze

2. Menj oda hozzá, beszélgessetek és ha úgy jön ki épp a téma kérdezd meg, hogy lenne e kedve eljönni veled valahova. Ha élőben nem tudtok csak neten, akkor is ugyan így

3. Legjobb egy kávézó vagy szép park, ahol tudtok nyugodtan beszélgetni, de érnek titeket külső hatások is amik esetleges témák lehetnek ha kifogytok

4. Ha ismered épp, hogy könnyebb vele beszélgetni. Bármilyen közös téma jöhet, mik történtek mostanában vele és veled, nyári tervek

5. Öltözz úgy, ahogy mindig szoktál, csak épp a legjobb napjaidon. De például, ha sosem hordasz inget most se tedd

2017. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

1 en eloszor megnezem a fejet (haj szem bor stb)

Aztan a szajat, jo alaposan. Hanynom kell a nem megfeleloen apolt fogaktol

Aztan a labait

Aztan a hatat (az nagyon fontos) meg a felso testet

2 "szia arra gondoltam h elmehetnenk...

Vagy

Lenne kedved....?

3 valami olyan helyre szerintem ahol nincs sok esely kinos csendre szoval nem kell orakon keresztul folyamatosan dumalni

4 ezt mi nem tudjuk megmondani mert nem ismerjuk az adott lany erdeklodesi koret de a hobbi, suli, filmek, zene altalaban mehetnek

5 ha nem 5csillagos etterembe viszed ne oltozz nagyon ki. Vedd fel a legjobb farmered ha nem feszengsz benne akkor inget de ha nem szereted akkor egy polot ami jol nezki

Ennyi sztem boven eleg


Aztan hajra;)

2017. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!