Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha írnék neki, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha írnék neki, de nem merek?

Figyelt kérdés
Szóval, röviden annyi, hogy már úgy 3 hónapja, hogy megismertem egy srácot, és nagyon jól elvoltunk pár napig a táborban, ahol megismerkedtünk. Aztán egy kis ideig irogattunk is, de az hamar abbamaradt, én pedig azóta nem igazán merek vele beszélgetést kezdeményezni. Ez eddig nem zavart, mert úgy voltam vele, á, bztos nem lenne esélyem. De átgondolva, hülyeség volt hagyni. Amúgy, mostanában is néha 1-1 szót beszélünk, de csak nagyon-nagyon ritkán. Most már bánom, hogy nem kerestem többször a srácot. Eléggé parázok, hogy ciki lenne ráírni. Mit tegyek? Riszkírozzam meg, hogy ráírok, és akkor maximum meglepődik és nem lesz semmi, jobb esetben meg valahova akár el is juthatunk...

2017. máj. 24. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Reszkírozd, nincs vesztenivalód. Nem kell rögtön szerelmet vallani, hanem bármilyen témáról elkezdeni beszélgetni. Aztán az ő válaszának a lelkesedéséből úgyis kiderül, hogy kölcsönös-e a szimpátia.
2017. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy félek, hogy esetleg másképp értelmezem a válaszait és túlságosan is beleélem magam abba, hogy bármi is lehet. Mert azt azért tudom, hogy nem lesz ebből egy csettintésre semmi sem. Viszont jártam már rosszul a túlzott optimizmusommal.
2017. máj. 24. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!