Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek eljött e már az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eljött e már az ideje a nagy kérdésnek/csóknak?

Figyelt kérdés

1 hónapja beszélek fb-n a lánnyal (amire ő hivta fel a figyelmet, nemtom ez jó jel e), első talin barátnője is ott volt, utána randiztam is vele kettesben, meghivtam fagyira és tök jól ment, mindketten remekül éreztük magunkat aminek a végén egy ölelés volt az eredménye.. 2. randin el akarom neki mondani a nagy helyzetet, de nemtudom itt van e az ideje neki..? A tálalással kapcsolatban is szeretnék kérni tanácsot, barátom mondta hogy előtte csókoljam meg és utána kérdezzem meg hogy lenne e a barátnőm, de nem vagyok tapasztalt ilyen téren, ezt se igazán tudom hogy s mint kéne..

Köszi hogy végigolvastad, mégnagyobb köszönet ha segíteni is tudsz!:)



2017. máj. 25. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan, mint a házasság, nem kell letérdelni és megkérdezned, lesz-e a barátnőd. Bár ha ez bejön neki, hát hajrá.


Ha megpróbálod megcsókolni, az is elég, azután már érteni fogja, mi a dörgés, ha benne van, nincs szükség kérdésre, talán kicsit később egy hosszú bújás után megkérdezheted, most együtt vagytok-e, nem kell nagy felhajtás szerintem.

2017. máj. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg meg csókolni, ha a csókra vevő akkor megkérdezheted szeretne-e a barátnőd lenni. Ha a csókra sem akkor hiába kérdezel bármit, felesleges.
2017. máj. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!