Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randiról gondolatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randiról gondolatok?

Figyelt kérdés

Vannak saját terveim, elképzeléseim de jó lenne összehasonlítani más véleményével is.

Programnak ti mit választanátok?

Ti vinnétek virágot vagy valamit?

Elsősorban milyen témákat hoznátok fel? (Itt olyanra gondolok amiről mindenki tud beszélni nem untatja, élvezi. Amit vész esetén hoznék fel ha nagyon nem alakulna a dolog)

Meddig mehetek el? (Nem akarok nyomulós lenni, de azt sem akarom hogy "kevés" legyen a kiszemelt számára, hogy félreértse)

Esetleg egyéb gondolatok, tanácsok?

A válaszokat előre is köszönöm.

17/F


2017. máj. 25. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kend be magad disznózsírral és énekeld az ablaka alatt a Moves like jagger számot. Eddig simán elmehetsz. :D
2017. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első randira programnak tökéletes , egy kis sétálás pláne hogy szép az idő. Aztán még beülhettek egy kávéra , vagy ki valahova egy parkba/térre egy padra.

Lányként én személy szerint kicsit kellemetlenül érezném magam , ha kapnék virágot első randira , nekem ez sok , de mindenki más. neked kell tudnod ,hogy a lány milyen típus ,hogy szereti-e az ilyesmit vagy nem.

Téma szinte bármi lehet. vannak ezek a nagyon alap témák mint suli , hobbi , egyéb szabadidős tevékenységek , sport , kedvenc kaják , filmek , könyvek ésatöbbi.

Ami szerintem érdekes lehet és vicces , ha régen(vagy nem annyira régen) történt vicces/kínosan vicce sztorikat meséltek , amik veletek történtek. Ez azért is jó , mert sokat tudtok nevetni , ez oldja a feszültséget és sok mindent megtudhattok a másikról.:D

Hogy meddig mehetsz el , az megint csak azon múlik hogy mit látsz a csajon.Ha sokat nézi a szád , mélyen a szemedbe néz majd le , majd megint , ezek általában célzások arra ,hogy helló itt vagyok smárolj már le , de kivételes esetek mindig vannak. Ezt neked kell érezned.

Legyél udvarias, kedves de nyálas , vicces és ha kicsit azt látod hogy az kínos vagy kellemetlen légy közvetlen és ez oldja a feszültséget.:)

2017. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amiket az előző leírt az jó, annyit fűznék hozzá a virágról, hogy én lányként nagyon kedves gesztusnak tartom tényleg, meg minden, de hacsak nem házhoz mész a lányért, és ott rögtön oda is adod neki, akkor feleslegesnek tartom. Tényleg kedves meg minden, csak egyrészt a randi végére el is hervad, másrészt órákon keresztül kell magaddal hordozni a csokrot, inkább csak akadályoz én úgy gondolom :)
2017. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!