Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedjek az a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek az a fiú előtt aki tetszik?

Figyelt kérdés
15 l vagyok és az lenne a kérdésem h mit tegyek hogy viselkedjek az előtt aki tetszik? Milyen belső tulajdonsàgok a legvonzóbbak egy fiu szàmàra? Miről beszélgessek vele első talalkozàsnàl? Mit tegyek h izgalmasnak és különlegesnek tartson?

2017. máj. 25. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Add önmagad, ne viselkedj azért máshogy, hogy neki jobban bejöjj. Ha valami miatt nem érzed magad érdekesnek akkor változtass, de ne a fiú miatt.
2017. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekes és különleges lennél, akkor nem írtál volna ki ilyen hülye kérdést.

Ha valakinek tetszeni fogsz, netán beléd is szeret, akkor az magad miatt fog szeretni. Senki nem akar egy olyan csajjal együtt lenni, aki hetekig-hónapokig csak megjátszotta magát, színészkedett és előadott egy kamu személyiséget, csak hogy tetsszen neki.

Legyél önmagad, ne viselkedj máshogy, mert azzal csak hülyét csinálsz magadból, de nagyon. Ha meg abszolút nincs személyiséged, akkor sajnállak, majd egyszer talán összefutsz egy olyan fiúval, aki nem is igényli, hogy legyen.

2017. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De van személyiségem és nem szeretném megjàtszani magam és nem is fogom csak kivàncsi vagyok h mi az amitől vki vonzónak érdekesnek talàl egy lànyt vagy h hogyan lehetek jo beszélgetőpartner ahj nem Tudom jobban megfogalmazni a kérdésemet nem megjàtszani akarom magam csak érdekel h a legtöbb fiu mitől talàl különlegesnek egy lànyt ami miatt ugy érzi h meg szeretné ismerni
2017. máj. 26. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert meri önmagát adni. Értem mire akarsz kilyukadni, de nem ismerjük a fiút, és márpedig ez minden fiúnál más.

Például két focis ismerősöm van, akik teljes ellentétek. Az egyik szeretné, ha a jövendőbeli barátnője sportos lenne, a másiknak viszont jobban bejönnek az elegáns csajok. Egyik imádja ha a lány beharapja picit a száját, másik utálja. Egyik azt szereti ha a lány jó hallgatóság, és egyetért vele azért hogy ne bántsa meg, másik azt, ha meghallgatja, de saját véleménye van amit mindig ki is mond.


Érted mit szeretnék ezzel mondani?

2017. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!