Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek melyik imponál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik imponál jobban, amikor le szólít egy fiú, direkt nyitással jöjjön oda, pl. : szia, muszáj volt hogy leszólítsalak, mert nagyon aranyos vagy? Vagy Indirekt nyitással, pl. : szia, meg tudnád mondani merre van xy hely?

Figyelt kérdés
randi, nyitások, leszólíts

2017. máj. 28. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Kiráz a hideg attól, ha valaki azt mondja, hogy aranyos vagyok.

aranyos egy kiskutya, nem egy nő, akihez vonzódsz, akiben a nőt látod

2017. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
inkább a második, nem feltétlen hatásos, ha valaki ajtóstul ront a háznak
2017. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Az utóbbit hogy képzeled? Szia nem tudod merre van a nyugati? Ya igen és tetszel nem jössz el valahová? VAgy mi??

Én fiúként azt mondom, habár nem engem kérdeztél, de azt mondom hogy mindenképp az első az imponálóbb ahogy észrevettem, mert akkor rögtön a tárgyra térsz rá és nem köntörfalazól, plusz a másikat pár lány elég hülyén venné ki... Plusz akkor úgy tűnik elsőre mintha csak útbaigazítást kérnél, szóval igen mindenképpen az első eset a jobb (ez persze saját vélemény)

2017. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátannák, miután két válaszoló megcáfolt, hogy az első esetet másképpen kell előadni, mármint valahogy így, Szia előbb megláttalak és eléggé szimpatikus vagy, lenne kedves beszélgetni /vagy leülhetek ide veled beszélgetni meg hasonlók + ezek szerintem helyzetfüggők is, elvégre ha a vonaton vagy, akkor elég nehezen kérdezed meg, hogy Xy hely merre van...
2017. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az első jönne be jobban. Ha már akkor legyél őszinte és ne valami ál dumával kezdj neki :)

L

2017. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. máj. 28. 13:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik az első variáció. De, ha látásból ismerjük egymást (például iskolából), akkor az sem fura, ha valamilyen indokkal jön oda. De az utcán a lényegre törő kezdeményzést preferálom.
2017. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért a 2. jobb, az 1. túl nyomulós
2017. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Első válaszoló a kis femináci, hozzád úgy mennék hogy szevasz báttya jösz hugyozni ? :D biztos tetszene :)


Amúgy szerintem a direkt mindig jobb...

2017. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tapasztalatomból nézve a direkt módszer hatékonyabb!
2017. jún. 6. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!