Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nem írt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem írt még vissza 16/L

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy találkoztam volna egy sráccal a hétvégén (ő 17) és eddig csak fb-n beszélgettünk

Viszont írta hogy elkapta a betegséget az öccsétől, emiatt nem tudtunk találkozni.

Mondtam neki hogy rendben, aztán később megkérdeztem hogy hogy van stb. Még nem látta, ergo nem is írt vissza, de a messenger szerint 10 perce volt aktív.

Mit csináljak?



2017. máj. 28. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Az ,hogy aktív volt , nem feltétlenül jelenti azt hogy csak messengeren volt. lehet hogy valami tök mást nézett meg. Amíg úgy nem válaszolt, hogy nem nézte meg addig ne parázz ha már beszélgettetek és találkoztatok is volna. nyugi , gondolom beteg meg van amúgy élete , ha kedvel vissza fog írni.
2017. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha este 8-ig nem ír akkor írj még rá egyszer. Aztán várj...majd ír ha akar.
2017. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Bár már tegnap írtam neki. Azóta várok :/

2017. máj. 28. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Akkor írj most. Vagy küldj sms-t. (Írd bele, kicsit aggódsz hogy van...és mivel este óta nem írt így...jogosan írsz már.)
2017. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Csak attól féltem nagyon nyomulósnak hisz majd

2017. máj. 28. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nála a labda, nem szabad futni utána.

Ha be volt jelentkezve de nem olvasta az üzenetet, akkor már látta amikor megjelent, csak nem volt kedve írni és ezért nem lépett rá. Én is mindig ezt csinálom, ha nem akarok valakivel beszélni.

2017. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor legalább annyit írna hogy nincs kedve dumálni...
2017. máj. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!