Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elhívni valahoga...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elhívni valahoga hogy értse a célzást?

Figyelt kérdés
Szóval annyi a történet, hogy jelenleg 9-ikes vagyok és általánosban volt egy lány akivel egész jóban voltam, de már egy éve nem beszéltünk semmit, és az utcán is csak egy egy szia. Mostanában nagyon elkezdtem gondolkodni rajta meg tetszik is szóval valahogy szeretnék közelebb jutni hozzá. Arra gondoltam mivel itt a nyár elkezdek vele újra beszélgetni és elhívom valahova. A beszélgetés elkezdéséhet az jó lenne hogy: Szia rég beszéltünk Miujság? Vagy vmi hasonló? És ha látom hogy nem "áll ellen" akkor hogy hívjam el? "Lenne kedved sétálni egyet? Vagy moziba menni?" ez megfelelne? Légyszi írjatok már hasonló dumákat nagyon bejön a csaj. Régebben Ő is érdeklődött utánam de nem viszonoztam :( Köszönök minden választ!

2017. jún. 9. 01:08
 1/4 A kérdező kommentje:
A mozi jó ötlet lenne? Tudom ott annyira nem lehet beszélgetni de már ismerjük egymást.Írjatok kérlek tippeket. Azt tudom hogy ajándék meg ha moziba megyünk kifizetem a jegyét de még egy két fontosabb tanácsot írjatok kérlek.
2017. jún. 9. 01:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Mozi nem, de a többi, amit leírtál, teljesen rendben van. Jó témaindító, és a sétálásra nem lehet nemet mondani.


Moziba ne vidd, csak ha már jól ismeritek egymást, ott nem lehet beszélgetni, csak sötétben ültök egymás mellett, fizikailag pedig nem lehet közeledni, mert még kínos.

2017. jún. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell célozgatni, vagy hívd el, vagy ne.
2017. jún. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 9. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!