Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért kötekedik velem a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötekedik velem a srác?

Figyelt kérdés
3 hónapja megismertem egy igazán intelligens, értelmes, előzékeny személyt. Azonban 2-3 hete a hozzáállása arrongánsra váltott. Megkérdeztem tőle, hogy ezzel próbál-e diszkréten elutasítani engem. Azt felelte, hogy nem. Érdeklődik irántam és hogy neki ilyen a stílusa, ha eddig nem vettem volna észre. Nem tudok napirendre térni felette, várnám a segítségeteket. 18/L

2017. jún. 12. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi mondjuk meg neked hogy bunkó paraszt, vagy rájösz magadtól is?
2017. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy "bunkó paraszt" vagy valaki felidegesítette vagy ezzel próbál nálad hatást elérni.
2017. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

hisztis anyuci kedvence, vagy talán pont ellenkezőleg, hisztis anyakomplexusos

a lényeg hogy, amint közelebb került hozzád kimutatta a foga fehérjét... majd megszokod, ugyanis az emberek eleinte csak szerepet játszanak, sőt még utána is próbálnak csak hát nem férnek a bőrükben :)

2017. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre, hogy az érzelmek kifejezésétől is tartózkodik már. Tudom a szmájli nem nagy dolog, de feltűnő, hogy elmaradnak mostanában.
2017. jún. 12. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Vagy bunkó paraszt,vagy túlkemény lazának akar előtted tűnni
2017. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán nem érdekled már annyira, mint korábban. A férfiaknál/fiúknál sajnos sokszor úgy működik a "szakítás", hogy akaratlanul is semleges vagy negatív lesz a viselkedése a lánnyal szemben, mert nehezebben mondják ki, hogy vége. Ha komolyan vesz téged és komolyan szeretne valamit, akkor nem így viselkedik. Ezt beszéld meg vele és vázold fel neki, hogy ilyen stílussal nem lesz közös jövőtök. Mert így nem érdemes.
2017. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!