Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz ha lemondtam a randit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha lemondtam a randit?

Figyelt kérdés
Szóval megismertem egy srácot akivel randiztunk 2-szer a 1.randin minden -oké volt utána még rám is írt hogy szép vagyok. A 2.-nál viszont már 15 percet késett és ha nem írok neki hogy jöjjön akkor el is felejt engem. Nem sokat -beszélgettünk annyi volt az egész hogy elkísért a buszmegállómig ami kb 10 perc volt utána meg lelépett a haverjával videójátékot venni. A 3.randit is megdumáltuk azt mondta akkor több ideje lesz rám de én lemondtam mert nem láttam értelmét hogy ezek után újra randizzunk. Erre megsértődött és letiltott. 15/L

2017. jún. 14. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nen gaz ha ezt lattad helyesnek.
2017. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz amit csinált, jó is hogy nem beszélsz vele :/ Bocsi hogy ezt mondom de ha engem érdekel valaki akkor ne mfelejtem el hogy találkozom vele és nem lépek le közben a haverokkal..
2017. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!