Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el egy lányt randizni, ha csak annyit tudok róla hogy hol dolgozik?

Figyelt kérdés

Előre érzem hogy nagyon kretén kérdést teszek fel, de megpróbálom azért :D

Szóval én egy kisebb városba lakom, ahol nincsennek nagyobb bevásárlóközpontok, ezért 20km re arréb eső városba járunk bevásárolni (direkt nemírok konkrét városneveket, Békés megyében van mindkét város). És a lényeg hogy ott dolgozik egy csajszi, akit igazán cukinak,szépnek találok, mondjuk ki bejövős :D És elgondolkodtam rajta talán érdemes lenne valahogy beszélgetni, vagy nemis tudom, csak így hogy? :DD Erre nemtudom a választ. Hogy ő mégis csak ott dolgozik, legtöbbször pénztáros pozicióban, és akkor így nemtudom, hogy lehetne vele beszélni, vagy talán elhívni valahova, vagyhát na értitek.

Gondoltam majd le lesem a mukaruhájáról a nevét (névtábláról) de pechemre, nincs rajtuk névtábla..


Ebben tudnátok nekem valami tippet adni? Nagyon gázos így, meg kategóriában is próbáltam elhelyezni a kérdést, ez tűnt talán a legalkalmasabnak.


Köszi szépen! :)


2017. jún. 15. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

"Neharagudj, elárulnád a keresztneved?"

Ha visszakérdez a tiedre, az már egy jó jel.:) Ha nincs utánad vevő, akkor odaállsz és beszélgettek. Ha esetleg van barátja, azt valószínűleg hamar nyilvánvalóvá fogja tenni. Sok sikert.:)

2017. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyulán a tescoba láttam én is egy jó kis pénztáros csajszit :D kérdésre válaszolva nincs ötletem xd hívd el a hambibárba ;)
2017. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bókolj neki, mond neki,hogy szép a szeme, a mosolya, hogy csak miatta jársz oda bevásárolni, viccesen is lehet, aztán ha veszi a lapot, az már jó jel. Legközelebb megismer, mosolyog, akkor megkérdezheted a nevét.....
2017. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1

Hátsz ez se rossz ötlet, csak félek hogy így egy egyszerű kérdés-felelet nek venné, amire csak válaszol, és akkor így semmi reakció aztán. És aztán meg így kifagyok, hogy hogy folytassam :D



#3

Az se rossz éppen :D Itt is Pennybe vele eggyütt két szép csajszi is volt, de aki a pénztárba (is) szokott lenni ő valahogy meggyőzött :D


#4

Így ebbe belegondolva amit írtál nem is rossz, csak így én ezt úgy tudnám elképzelni hamár picit megvan az a alap, bizalom, vagy hogy mondjam alap jókedv, amikor már úgy poénkodhatsz is, és érti is a poént, de közbe egykis komolyságot is vinnék ezzel bele.


Igazából én, ha úgy tekintek egy lányra mint barát, akkor elég könyen megtudok vele ismerkedni, leginkább a humorommal, már persze aki vevő rá, és nem egy droid xd De én a droidokat nemis kedvelem, az nemjó szerintem ha valaki nem nevet, vagy nemlrti a poént.

De ha így azzal a céllal kellene megismernem valakit hogy többet akarnék, nah úgy nem menne ugyanez :D olyankor úgy nemtudom, félek igazából, meg tudom hogy bénázok olyankor, meg akkor izgulok, és nem olyan kötetlenebb a beszélgetés, mikor nemkell azon aggodnod hogy milyen témát dobjál fel hanem vevők vagytok egymás hülyeségére :DD


Jó, lehet megint kicsit összevissza fogalmaztam, csak nah, nemolyan könnyű ez, legalabbis a kezdet biztosan nem :D


Köszönöm szépen srácok, mindenkinek, ha van még valami ötlet/tipp szívesen meghallgatom, köszönöm ! :) :)

2017. jún. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!