Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne randira hívnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JoeJOKE kérdése:

Hogyan kéne randira hívnom egy lányt, hogy ne legyen kínos?

Figyelt kérdés
Kertvárosban élek, és van egy lány aki elég szimpatikus nekem, és szerintem én is neki. Azonban van egy bökkenő. Nem nagyon merem őt egyedül áthívni, mert az egyik osztálytársam mellette lakik, és állandóan együtt vannak, de ő nem szerelmes belé. Így hát csak úgy tudok vele beszélgetni, ha ez a barátom ott van, és ha elhívnám a lányt moziba akkor valószínűleg ő is jönne, ami nem lenne igazi randi. Ti mit csinálnátok?

#randi #Kínos a randira hívás?
2017. jún. 20. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a tag hozzá van nőve a csajhoz, vagy mizu? Jézus.
2017. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha látod egyedül sétálni, el kezdesz vele beszélgetni. Mikor már benne vagytok a nagy beszélgetésbe, megkérdezed tőle, hogy nem esne-e jó egy ital vagy egy fagyi ebben a nagy melegben. Aztán ebből máris lehet egy randi.
2017. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a mai világban már mindenkinek van mobilja facebookja.szóval ezeken keresztül is áthivhatod.. és akkor randira is hivhatod..
2017. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
one egy ajánlatom...Mi lenne ha el mondanád a barátodnak hogy tetszik neked a lány?És kérdezd meg tőle hogy szerinte hogy mondd el ezt a lánynak.Attól félsz hogy a lány szerelmes a barátodba? Vagy a barátod a lányba?Ha így van,akkor majd ez egy új szitu lesz...
2017. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 4. kérdező! Most, hogy mondod valójában ettől félek, csak ezt valahogy nem tudtam. Már régóta ismerem mind a kettőt (a lányt, meg a barátomat), de a lánnyal csak most kezdtem úgy igazán kapcsolatba lépni.
2017. jún. 20. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!