Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy csodaszép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy csodaszép lány de magasabb nálam? Érdemes azért próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan 5 centi lehet a különbség kb mert elég magas Ő. De nagyon tetszik és lehet én is neki nemtudom, azért elég helyesnek mondanak. Néha összenézünk de azonnal lesüti a szemét, de érdekes módon mégis sokszor néz engem, viszont nem szemezünk vagy mosolygunk ilyen nem volt még :( Ha meg észreveszi hogy ott vagyok utána sosem néz rám mintha ott se lennék, de elkezd feltűnően másképp viselkedni vagy hangosabban beszélni, nevetni meg ilyesmi. Szóval nem tudom eldönteni érdemes e próbálkoznom, de semmiképp sem akarom ennyiben hagyni mert amit csak tudok meg szeretnék tenni érte.
2017. jún. 21. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Majd te hordod max. a tűsarkút így magasabb leszel nála.
2017. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

5 cm nem olyan sok.

Nekem volt már olyan barátom, aki picit kisebb volt nálam, nem zavart egyikünket sem.

2017. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy megtaláltam ezt a kérdést. Nos, az én barátom egy fél fejjel alacsonyabb nálam, ugyanúgy, mint nálatok, ez is körülbelül 5 centi. 5 hónapja vagyunk együtt, és imádjuk egymást. Eldöntöttük, hogy ha mi szeretjük egymást, ez a külsőség minket nem fog érdekelni. És ami meglepett - egy negatív megszólást sem kaptunk. Persze, van amikor megnéznek az emberek az utcán, de nagyrészt aranyosnak találják, hogy annyira szeretjük egymást, hogy képesek voltunk ezt így is bevállalni. Amúgy is mit számít a külső, ha vonzódsz hozzá? Ki nem szarja le azokat akik beszólnak? Ha valakinek nagy a szája, mondd meg, hogy téged legalább nem a saját kezed elégít ki, és sétálj tovább a csajszival :D Remélem, segíthettem!
2017. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Ne a magasságra alapozd, hogy van-e nála esélyed. Te tehetsz a magasságodról? Nem. Ő az övéről? Nem.

Amúgy is „Tini párkapcsolatok" kategória. Tini. Szóval simán nőhetsz még a nyáron.

2017. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze!
2022. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!