Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudom hogy ez személytől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ez személytől függ, de 15 éves lány és 20 éves fiú nem vészes?

Figyelt kérdés
elvégre a kor csak egy szám, és ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor gondolom nem lehet akadály, de maradhat egy ilyen kapcsolat tartós?

2017. jún. 29. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

elvégre a kor csak egy szám, megyek is és felszedek egy 10 évest....


CSAKVICCELTEM


én hagynám a francba, 20F

2017. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon függ attól, hogy a fiatalabbik személy mennyire érett érzelmileg, illetve szellemileg. Ha a koránál jóval intelligensebb emberről beszélünk, akkor működőképes tud lenni a kapcsolat. :) Persze, olyan is előfordult már, hogy pont az idősebb fél volt az éretlenebb, de ez azért ritkább eset.
2017. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem maradhat tartós. Egy 20 évesnek és egy 15 évesnek másak az elvárásai egy kapcsolattól. Gondolom te vagy a 15 éves tegyük fel elviszed bemutatni a barátnőidnek szerintem elég kellemetlen helyzet lenne egy 5 évvel idősebb férfival beszélgetni (nincsennek témák stb...) gondold el te még középiskolában tanulsz ő pedig már dolgozik de az is lehet hogy tanul. Valószínű ő már nem szűz és korábban akarja majd csinálni mint te. Egyszerűen csak mások az elvárások és most nyugodtan le lehet pontozni de szerintem kérdezd meg a szüleidet ők hogy látják hidd el hasonló lesz a véleményük
2017. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt vészes,de örökké tartó sem. Ennyi idősen jöttünk össze, és végül majdnem 9 évig voltunk együtt.
2017. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

én vagyok a 20 éves, de a lány szemszögéből ez mondjuk reális, de azért el lehet velem beszélgetni :)

másrészt ott a #4 példája, valamint van egy ismerősöm aki már 2 éve van együtt a barátjával, ők is ilyen korban kezdték...


mondjuk korántsem biztos még a dolog, lehet nem is lesz belőle semmi, valóban sok mindentől függ, csak érdekel ki mit gondol, szívesen várok még további tapasztalatokat/válaszokat is :)

2017. jún. 29. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is en 15 baratom iden 20..nem ismerjuk egymast veletlen? 😂😂 de am h a kerdesre is valaszoljak ha a lany eretteb a koranal nincs baj.. ha megertitek egymást.. nem a kor szamit.. vagyis nem minden esetben.. van b egy 15 eves nagyon gyerekes de van h tul erett.. es forditva is igaz..
2017. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

nem valószínű, nekem ő még nem a barátnőm :D

2017. jún. 30. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!