Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek akkor ha van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha van egy fiú, aki az első randin már szeretkezni akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nem rég ismertem meg, de személyesen még nem láttam. Szeretne velem találkozni, és folyton azt mondja h megújjaz meg szeretkezünk is majd. De én még ezt nem szeretném mert korainak tartom. Kb. 2 hete ismertem meg.

Előre is köszi a válaszokat.


2017. jún. 30. 16:21
 1/7 StyleXX ***** válasza:
100%
MOND NEKI HOGY NEM!
2017. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy ívben kerüld el
2017. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nézd, ha folyton ezt mondja, akkor lehet, hogy az első randin az akaratodtól függetlenül meg leszel "újjazva" és szeretkezve. Úgyhogy vigyázz a punádra és a randit nyilvános helyre szervezd.
2017. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan hajlandó vagy ilyen srácokkal szóba állni? Csak gratulálni tudok, ehhez mást nem lehet hozzáfűzni. De most komolyan...arról még nem hallottál, hogy létezik egy olyan szó, amit úgy hívnak, hogy "nem"? Mert az ilyen esetekben nagyon hasznos lenne használni ezt a szót. Bár én a te helyzetedben a "menj a faszba" kifejezést használnám, és letiltanám, de kinek mi.
2017. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt akartam írni, mint a négyes..... miért álsz szóba egyáltalán ilyen pasival?
2017. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal erről.
2017. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még attól is aki eléggé leszólt. Én csak kiváncsi voltam pár véleményre, mivel én elkerülöm az ilyen embereket. Csak tudni akartam hogy csak én vagyok ilyen aki ezeket elutasítja :D
2017. jún. 30. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!