Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok ilyennel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok ilyennel?

Figyelt kérdés
ha 13 éves lennél járnál ilyennel hogy 154cm magas, szőkés barnás haj, zöld szem, NEM kocka, minimális kocka has, és 3 éve focizok egy klubbnál. te járnál ilyennel?

#13 éves #járnál ilyennel
2017. júl. 3. 08:06
 1/9 JoeJOKE ***** válasza:
Háát én fiú vagyok, és nem nagyon értek az ilyenekhez, de szerintem simán.
2017. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Most te csak külső dolgokat írtál, ebből én nem tudom eldönteni.
2017. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Belso tulajdonsagok a fontosak
2017. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem akartam barátot, de "megfelelő" lettél volna.
2017. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Belsőm:megértő vagyok, általábba nyugodt, ha nem basszák fel az agyam, szeretek viccelődni, két szóval átlagos ember
2017. júl. 3. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Érj még egy kicsit barátocskám. :D
2017. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nemrég töltöttem a 13-at és biztos, hogy nem járnék veled.

Első sorban: Meg kéne tanulnod írni. Tudod ez az alapvető műveltség része, és én csak egy kultúrált emberrel jönnék össze.

Kinézetre lehet, hogy nem vagy ronda, de sajnos te csak a külső tulajdonsagaidat soroltad fel elsőnek, ami azt jelenti, hogy téged csak egy külsőségek érekelnek.

Valamint azért sem járnék veled mert én 177cm vagyok.

13/L

2017. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ha belsőleg átlagos ember vagyok
2017. júl. 4. 18:34
 9/9 anonim válasza:
13 évesen én még nem akartam pasizni, nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel. Amúgy meg teljesen átlagos vagy, bárhol találnák még egy ugyanolyan fiút, mint te vagy, szóval tuti nem, bocsesz.
2017. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!