Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem akarok ennyi időt várni hogy beszéljek vele, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban akit csak a napokban vettem észre facebookon, és azt gondoltam hogy majd a suliban oda megyek hozzá és beszélgetünk és majd elhívom valahova suli utánra.Viszont én már nem nagyon bírom tovább,mert a suli nagyon sokára kezdődik ( 2 hónap >.<) és bele gondoltam olyanokba,hogy mi van ha valaki mással össze jön ez idő alatt a nyáron? Azt találtam ki ,hogy face-n kéne ráírni,de nem tudom hogyan. Segítenétek?
2017. júl. 6. 05:26
 1/3 anonim válasza:

Szia, mi újság? Látom te is az XY-suliba fogsz járni...

A többi meg megy már utána ;)

2017. júl. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Szia. Arra gondoltam hogy talizhatnánk. Tudom furi hogy csak úgy rád írok de, klasz csajnak tűnsz s szeretnélek megismerni.mit szólsz?" Sztem ez tökéletes 😉
2017. júl. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na valami?
2017. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!