Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Leges legelső találkozón mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leges legelső találkozón mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Szóval eddig sosem találkoztunk még, csak Facebook-on beszélgettünk és első találkozóra el fogunk menni sétálni.

Lányok ti ilyenkor mit várnátok el? Flörtölni, ilyesmit mennyire érdemes már az első alkalommal?

Vagy számotokra miről kellene hogy szóljon az első találkozás?


2017. júl. 6. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Flört mehet, de óvatosan, ne legyél pofátlan

Napjáról kérdezz, hobbi, sport, érdeklődési kör mehetnek

Esetleg hívd meg valamire,

Végén kísérd haza, ha úgy van puszild meg

Ne legyen kínos csönd, az megöli az egészet

Beszélj vagy beszéltesd

2017. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet maradi vagyok de én az első találkozónál nem szeretem ha nyomulnak. A te helyedbe én szimplán beszélgetnék vele, megnevetteted, esztek valamit és ennyi. Ha úgy látod tetszettél neki akkor a találkozó után esteleg írsz neki valamit és ő tudni fogja hogy nálad sikere volt. :)
2017. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!