Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ajak piercinggel elso csok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajak piercinggel elso csok?

Figyelt kérdés
Omm, nem sokára lehetséges hogy megtorténik az elso csokom, 16 éves fiu vagyok, és spider biteom van, no mivel még nem tudom hogy kell csokolozni (és a párom sem), ezert nem fog nagyon utban lenni a piercingem nekem vagy esetleg neki? Elobb a karomat "csokolgattam", csak hogy nyomás hatására fáj-e, és picit kellemetlen érzés. Vagy csak én aggodom tul?

2017. júl. 11. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen piercingem volt. Es az elsonel beleakadt a fiu akivel tortent es konkretan kirantotta akkor volt bent kb.1 hete azota mar nevetek rajta. De akkor nagyon fajt sosem csinaltatom ujra. A sracxal azota nem beszeltem elegge ciki volt. Nagyon figyelj oda!! Ha kerdesed van irj nyugodtan😁
2017. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ha nem megy úgy addig vedd ki, de amúgy:

xD

https://www.youtube.com/watch?v=ne5DKEA2tL0

2017. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon parázol, vedd ki.
2017. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kivenni nem tudom, nem rég ota van bent, kis ékszer, patko tuskével a végén, és nem tudom lecsavarni, nem hogy majd vissza.. ehxd
2017. júl. 11. 20:41
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát, nekem nincs piercingem, de ki kéne tudni venni..
2017. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És ha nem bírod kivenni, akkor mégis hogy akarod majd tisztítani? Az nem úgy van, hogy belerakták és ottmarad egy életre.
2017. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ahh, ez most mellékes hogy béna vagyok, inkabb a kérdésemre probaljatok válaszolni:(
2017. júl. 11. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Válaszoltunk. Vedd ki és problem solved.
2017. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De egesznap vele leszek, és pár ora utan a seb elkezd "beforni"
2017. júl. 11. 21:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Vissza is teheted, nem kell örökre száműzni. Amúgy a hátrányokra gondolni kellett volna, mielőtt megcsináltatod. Most meg kell tanulnod kezelni őket. De ne aggódj, nem ördöngösség, nyelvpiercinggel és fogszabályzóval is smárolnak az emberek, pedig azok is elég zavaró helyen vannak.
2017. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!