Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam vagy inkább hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársnőm, elég.vonzó, úgy 8-as, 9-es, na de nem ez a lényeg, elég jóban vagyunk, az egyik legjobb lánybarátom de valamiért mostanában elkezdtem hozzá vonzódni pedig eddig.nem akartam tőle semmit mert

1) nem akarom elveszteni mint barátot

2) tudom hogy nem vagyok ah esete

3) onnantól kezdve csak kínos lenne a kapcsolatuno ha elhívom és nemet mond

Na lényeg a lényeg, elhívjam vagy inkább kopogtassak más ajtón?

17/f



2017. júl. 21. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosan tudod, hogy nem jönnél be neki, akkor nem érdemes, főleg, ha barátként többet ér neked. Sok lány van még, csak találsz egy hasonlót :).
2017. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátok vagytok, ergó jól kijöttök. A kérdés csak az, hogy te szeretnél e tőle többet, vagy sem? Ha igen, akkor érd el hogy ő akarjon téged. Hogyan? Add önmagad továbbra is.. De adj neki kétértelmű mondatokat. Ha rákérdez, hogy ez mégis mi? Akkor te kitérsz, hogy mégis hogy értenéd.. csak barátok vagytok. Előbb-utóbb gyanakodni fog rád, hogy talán többet akarsz, de ha mindig szembesül a barátsággal, akkor a végén ő kezd el rajta agyalni.. és ding-ding. :D

De szólok, hogy borotvaélen táncolsz, ha ezt elkezded, lehet a barátságotok fogja bánni, aminek nyílván nem örülne senki sem.

Negatív kommenteket örömmel várom! :D(18/F)

2017. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Igen ezen gondolkoztam is, de félek hogy tényleg rámenne a barátságunk azt meg nem akarom

#1

Igazad van, csak találok majd valaki mást :)

2017. júl. 21. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon bizalmas barát akkor tartsd meg barátnak. Egy idő után ugy is belédszeret. Szerintem ha tényleg nagyon jó a barátságotok nem éri meg most kockáztatni.
2017. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!