Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mért várják el a lányok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért várják el a lányok, hogy a fiúk fizessenek?

Figyelt kérdés

Nem szeretem számolgani az étteremben, hogy ki mennyit evett és mennyire jön ki a része vagy külön fizetni akárhol, mert az csak időpocsékolás és kicsit furcsa egy randin, ezért nekem az a normális, hogy az egyik fél fizet a dolgokért.


Éppen ezért én azt tartom optimálisnak, hogy a randikon a felek felváltva egymást meghívják.


Az a furcsa, hogy nagyon sokan elvárják, hogy a fiúk fizessenek mindenért és akárkit megkérdezek ezt tartják normálisnak. Viszont nekem ez kicsit olyan mintha fizetnem kéne a lány ideéjért.


Csak abban az esetben érteném, meg ha olyan helyre hívnék egy lányt amit nem engedhet megmagának. Pl.: egy 5 csillagos wellness hétvége stb...



2017. júl. 22. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel. Ettől nem lesz kevésbé férfi, ha néha meghívom.

20l

2017. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem ha mindig mindent a fiú fizet.
2017. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várom el, nincs baj azzal, ha mindenki a saját ételét fizeti, vagy felváltva hívják el egymást.

Ettől nem leszel kevésbé lovagias.

16/L

2017. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mind várja el xd
2017. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 $$$$$ ***** válasza:
100%

Hat én meg sose engedném meg hogy egy lány fizessen mert én meg ilyen vagyok... ember függő . De én akárhova is megyek egy lánnyal akkot én fizetek. Mert ezt így érzem jónak ...

17/F

2017. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez sok lánynak kellemetlen. Aza jó, ha engeded ha legalább párszor viszonozza.
2017. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem még zavarna is ha mindent a fiú fizet
2017. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Aki ennyire zsugori, ne hívjon lányt randira...

Másrészt nem mindenki várja el, de ez a régi szokás, ha nem is hiltonba, de néha azért eltudom hívni a csajt hamburgerre vagy pizzára, fagyira, üdítőre, nem rokkanok bele.

De lehet olyan helyre is menni , ahol nem kell fizetni :D

2017. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hittem több fognak ellent mondani :D. Közben találtam egy jó videót erről a témáről.


https://www.youtube.com/watch?v=71o3hq6iSPM

2017. júl. 22. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, nem várom el :) meg nem is fogadom el kifizetem magamnak :) többször volt már h mentünk meginni valamit például és mondta h majd ő fizeti de én akkor be se mentem volna megmomdtam neki pedig nagyon erősködött :) jobb szeretem magamnak 17L
2017. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!