Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres a kiszemeltem a 3. randi után?

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismerkedtem egy fiúval, aki már elsőre megtetszett. 20 éves, 1 évvel idősebb tőlem, tehát a kor is stimmel. Kedves, aranyos és nagyon okos. Elég sok közös van bennünk, így úgy gondoltam, hogy összeillünk. Eddig már találkoztunk párszor, FB-on is rendszeresen írt nekem, mindig órákig "beszélgettünk" mindenféléről. A 3.randi előtt már nem írt nekem olyan gyakran (kb 1 hét telt el a 2 randi között), így féltem is, hogy milyen lesz a következő randi. A történtek ellenére viszont nagyon is jól sikerült. Azt mondta, hogy igaz, hogy még nem igazán ismerjük egymást, de ő úgy érzi mintha már 1000 éve ismerne. Én is mondtam, hogy hasonlóan érzek. Mondta, hogy szeretne velem többet találkozni,mivel nagyon tetszek neki. Ez alapján úgy gondoltam, hogy nagyon jól sikerült a találkánk. A randi óta 2 nap telt el, azóta nem jelentkezett. Egy szót sem írt, amit kicsit furának tartok, hiszen voltak napok amikor órákig tudtunk beszélgetni, most pedig annyit sem ír, hogy mi van velem. Mi lehet a baj? Eléggé elszomorít ez a helyzet, mivel már volt néhány fiú, aki csak kiakart használni, akik csak játszadoztak velem és nem szeretném, hogy ő is ezt tegye, nem szeretnék megint csalódni.

L/19



2017. júl. 24. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiú csak kíváncsi arra, hogy érdeklődsz e iránta. Írj rá te, és ha válaszol és ugyanúgy el fogtok tudni beszélgetni akkor minden oké. :)
2017. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé hiányzott tegnap, így gondoltam írok neki egy sms-t.11 körül lehetett este. Megkérdeztem tőle, hogy mit csinál (nem az a típus, aki korán elmegy aludni), viszont nem írt vissza. Lehet, hogy tényleg aludt már, mivel mondta, hogy kicsit változtatni szeretne a mindennapjain, ami az alvást illeti, tehát hamarabb fog járni aludni. 11 után már FB-on sem volt aktív. Gondoltam, hogy majd visszaír másnap nekem legalább annyit, hogy bocsi, de már aludtam, vagy hasonlót, de ma sem jelentkezett egész nap.
2017. júl. 24. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rágörcsölsz a dologra a korábbi rossz élményeid miatt, és ezt valószínűleg érezheti, és nem akar megbántani. Most ne írj neki már.
2017. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stark2000 ***** válasza:
Egyetértek, szerintem is egy kicsit görcsösen állsz hozzá. Kezeld egy kicsit lazábban, majd ír.
2017. júl. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na jelentkezett?
2017. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen jelentkezett szerencsére :)
2017. júl. 25. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!