Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lemondtam két randit, ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondtam két randit, ilyenkor a lány mire gondol?

Figyelt kérdés

Elkezdtem Facebookon ismerkedni egy csajjal. Nagyon bejön és én is neki.


Tegnap randiztunk volna (első találkozás életünkben, mondhatni messze lakunk egymástól), de mivel szétokádtam az életemet, ezért le kellett mondanom.

Áttettük holnapra, de mivel még ma délelőtt is hánytam, ezért mondtam neki, hogy valószínűleg a holnap sem fog összejönni.

Mivel rengetegszer ráztam már le így csajokat, ezért tudom, hogy mennyire hihetetlenül hangzik, hogy pont a legelső talink napján jön rám egy vírus, és eltart még a pót-talink napjáig is.

Direkt mondtam neki, hogy nem kamuzok, tudom, hogy annak hangzik, de tényleg nem. Ő azt mondta, hogy tudja, hogy nem hazudok és semmi baj.


Viszont ezóta kicsit kevesebbet ír/érdeklődik/mesél.

Valószínűleg azt hiszi, hogy leakarom rázni?


17/F


Holnap ha széthányom a buszt is elmegyek a randira, mert nem akarom egy ilyen hülye betegség miatt már rögtön az első randi előtt tönkretenni a kapcsolatomat egy ilyen tökéletes csajjal..


2017. júl. 25. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha valaki 2 randit is lemond, annak nálam nincs esélye többé.
2017. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dehát nem hiszem el, tényleg beteg voltam.

Ha elmegyek és randi közepén elmegyek hányni plusz megfertőzöm az sem jobb helyzet..

2017. júl. 25. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem kamuzol és a lány hisz is neked, akkor semmi baj, legközelebb találkoztok. Elég nagy hülyeség volt így is átrakni egy másik napra a randit, hogy még nem gyógyultál meg, de már semmikép se mondd le. Második randin ügyesebb legyél és az immunrendszered is! :D
2017. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Visszautasításnak éli meg. Írj le neki mindent őszintén, hogy itt is, hogy milyen tökéletesnek gondolod, mennyire sajnálod, stb.
2017. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Leírtam neki ugyanezt, az elején próbált győzködni, hogy ha beteg vagyok még, akkor inkább maradjak otthon, nem baj, de végülis úgy néz ki, meglesz ejtve holnap a dolog.

Imádkozom, hogy addigra okés legyek.

2017. júl. 25. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

nem adnek neki 3. eselyt

19L

2017. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél okés, küldj neki futárral rózsát.
2017. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!