Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne barátnőt találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne barátnőt találni végre?

Figyelt kérdés
Győrben lakom 21éves vagyok sajnos eddigi csajok akikel talkoztam kavargatáson kívül semmit nem akartak én szolid rocker vagyok . Jön a tél lassan vége a nyárnak akkor meg nem lesz sehol semmi . Suli nem járok álado társaságom nincsen .Ötleteket várok .

2017. júl. 25. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A nagy fesztivalok jo reszenek mar vege, de ha van lehetoseged latogass el kisebbekre, vagy strandra, vagy barhova ( nem tudom gyorben milyen szorakozo helyek, kavezok vannak) ahol meg tudsz hivni egy lanyt egy italra. :)
2017. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!