Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tizenéves lányok! Nálatok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok! Nálatok ha párkapcsolatról van szó, kizáró ok az egy srácnál, hogy albínó?

Figyelt kérdés
Születésem óta albínó vagyok. (Fehér a hajam, vérvörös a szemem, hullasápadt a bőröm) Ettől függetlenül nem vagyok sem szellemileg, sem testileg sem visszamaradott. 188cm magas, és 58kg vagyok most 17 évesen.

2017. júl. 25. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi baj :)
2017. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Talán picit sovány vagy a magasságodhoz.

A haj nem zavar, akár jól is nézhet ki.

A szem tud egy picit ijesztő lenni, de ha minden másban szimpatikus vagy, nem kizáró ok. :)

16/L

2017. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nekem mondjuk teljesen mindegy egy srácnak a külseje, engem az érdekel, hogy viszonozza-e. Meg még attól is, hogy egy bizonyos lánynak milyen a stílusa. Mármint, hogy neki milyen fiúk jönnek be. Remélem érted. :)


De figyelj,bennem megbízhatsz! Ha van még ezzel kapcsolatban kérdésed, akkor nyugodtan írj privátban. :)

2017. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Izles kerdese,biztos vagyok benne hogy lesz olyan lany aki pont ezert fog beledszeretni :)
2017. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyel tobbet :'D .

Amugy ha zavar akkor vannak színes kontaklencsek es a hajadat is be tudod festeni.

De csak ha zavar teged, ha nem ne erdekeljenek masok, 100% hogy talalsz valakit aki igy szeret ;)

2017. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Az élő Ken Kaneki a Tokyo Ghoul-ból!!! Szerintem állati menő!!!! Animés csajoknál tuti nyeremény lehetsz!!! Hajrá, sok sikert!!!! :D
2017. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond sincsen ezzel. Igaz lehet hogy a szem egy kicsit ijesztő lenne elsőre de utána nem hinném hogy bármiféle gond lenne vele :) Mindenkinek megvan a maga története. Tudom milyen az..
2017. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem nem nagyon zavarna ha egyébként jól nézel ki meg kedves vagy.
2017. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De menőő:D Szerintem ez tök jó, különleges vagy:)
2017. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egyet értek a kilencessel.


Én imádom ha egy srácc külsőre nem az átlag de lényeges hogy e mellett milyen a személyiséged.

Ha az helyén van akkor a külsőd csak egy plusz még erre...☺

2017. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!