Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Tesóm meg én találkozunk következő héten két lánnyal. Igazából nem randi lesz, csak egy sima találkozás.

Kérdésem az lenne, hogy mit csináljunk? Elmegyünk enni, de utána mi legyen a program?

15 évesek vagyunk. Van humorom, eltudunk beszélgetni, de valamit azért csak csinálni kéne?! Jöhet bármi tipp,

ötlet, hogy jól sikerüljön! 🤔

KÖSZÖNÖM!😄



2017. aug. 5. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tipusok vagytok?

Hát séta mindenképp. Elmenni egy szép helyre meg ilyeek.

2017. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Dugjatok egy jót
2017. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Utso én benne lennék egy jó szexben
2017. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol laktok az a kérdés :)
2017. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
#3, lány vagy? Hány éves?
2017. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaja, fagyi (a fiù fizet) utána séta valami szép helyre (falun pl. a mező, a napraforgótáblák...)
2017. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5


17 vagyok

2017. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami patakparton, vagy parkban lehuppanhatnátok egy szimpatikus padra. Vagy esetleg nemtom, hol vannak mű koripályák, de olyanra is elmehetnétek. Most konkrétan gondolok egy helyre, ahol amúgy tuti van, ott még utána be is lehet ülni egy filmre a moziba. Esetleg nemtom, bowling, biliárd, csocsó, pingpong? Vagy Activity-zés? Vagy bármi más társasjáték? Akár csak egy memóriakártya, vagy malom. Vagy én amit sakk-kal szeretek, anya azt mondta, hogy annak az a neve, hogy parasztháború, és az a lényege, hogy a bábuk helyet cseréljenek. A pontos szabályt nem tudom, talán kettőt lehet lépni, és csak egy irányba, és nem tudom, ha ugyanoda akarnak lépni, akkor visszaküldi-e az egyik a másikat a kiinduló helyére. Vagy pizzarendelés és filmnézés pattogatottkukoricával akár otthon. Vagy közös palacsintasütés, mondjuk kicsi konyhánál szűkös, meg nap közben amúgy meleg van ahhoz, hogy ott állni csomót a konyhában, főleg ha zsúfolt is lenne. Amúgy szerintem simán jó a strand is. Ott egy főttkukorica/ lángos/ sültkrumpli/ lapsányka/ sülthal után bele is lehet vetődni a vízbe. Esetleg strandröplabdázni lehet, akár vízben állva, akár kinn a parton. Vagy nemtom, van ilyen, hogy planetárium, én még nem voltam, de biztos klassz hely; meg nemtom ilyen cukrászda ilyen fagyi-süti
2017. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!