Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most készülök életem első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most készülök életem első randijára, mit és hogy? Mi lesz, ha nem lesz miről beszélnünk? Vagy, ha valamit elrontok? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Röviden: Megismertem egy srácot a neten, 1 órára lakik tőlem, azt mondta bejön a közeli városba, menjek be én is és elmegyünk megnézni egy filmet, ugyan nem mondta ki, hogy randi, de szerintem annak veszi, sőt én is, mert úgy beszélünk egymással, mintha már együtt lennénk.

Még eddig nem találkozunk soha, de nem fake, ismerem a haverját is, láttam róla már vagy 100 képet, stb.

Mivel nem voltam még soha randin nem tudom ilyenkor miről szokás beszélgetni, stb. Jó, tudom a film közben nyilván nem fogunk, de előtte és utána is kéne valami téma és nagyon félek attól, hogy nem fogok tudni megszólalni sem.

Tudtok adni valami tanácsot?

Csak értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm!

17/L


2017. aug. 8. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig beszélni:D
2017. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A mozi a lehető legrosszabb randiprogram, mert nem tudtok beszélgetni. Ezt az előtte és utána beszélgetés sem pótolja.

Mi lesz,ha nem lesz miről beszélnetek? Ciki lesz, de legalább kiderül,hogy élőben nem passzoltok és nem húzzátok egymás idejét.

Ha valamit elrontasz? Semmi.

2017. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

17 évesen nem kellene ezt ennyire felfújni. Ha a fiú akar valamit, és neked bejön élőben úgyis összejöttök.

21/F

2017. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyetlen fontos tanács: legyél olyan, mint mindig.

Fél órát lehet színészkedni (ne vedd ezt rossz értelemben), de folyamatosan nem. Ne akarsz másnak látszani, mint amilyen másnap, harmadnap, s későbbiekben leszel/vagy.

2017. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2017. aug. 9. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:

A mozi tényleg nem a legjobb választás, akkor már inkább a srácnál nézzétek a filmet, aközben lehet beszélgetni, vagy mást is csinálni.

A téma miatt egyébként ne aggódj, ha megvan az összhang lesz témátok. Majd jön magától.

Ez nem állásinterjú, nem vizsga. Nem igazán tudod elrontani ne aggódj :)

2017. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég volt az első randim egy sráccal, ugyanígy moziban. :)

Tényleg add magad, nem kell folyton beszélni.Ha esetleg emiatt nem lesz 2.randi akkor úgy sem nagyon illetek össze, nekünk is voltak csendes szünetek, mégis randiztunk azóta 2-szer. Ne parázz, csak mondd ha akarsz/tudsz valamit, ha meg nem akkor szerintem ő vet majd fel témát:)

2017. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég messze lakik, szóval nem megoldható, hogy nála nézzünk filmet.
2017. aug. 9. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Nála filmezni? Abból tudod mi lenne.
2017. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom, nem vagyok naiv liba, csak valamelyik válaszoló írta.
2017. aug. 11. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!