Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Még van esélyem "bepasizni"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van esélyem "bepasizni"?

Figyelt kérdés
Balcsin nyaralok. Nem olyan nagyon komoly kapcsolatot szeretnék, csak úgy valamit, amivel túl leszek az előző barátomon. 16/l

2017. aug. 19. 18:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis kalandra vágysz.. azaz sex.. :) szép 😂 Balcsi 😂😂😂😂
2017. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Khm khm nem könnyűvérüség áááá nem (félre értés ne essék, nem leku*váztam mielőtt még nekem estek)
2017. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Pedig annak a jele.. mond ki utolsó.. ne tartsd vissza :D
2017. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Ha más nem akkor majd én, hogy te mekkora egy fas*rángató riherongy vagy, véletlen nem Pesten élsz? Mert ha vége a Balcsis dolog után, akkor egy menet ereéig tudok pár kanos idiótát az ismerőseim közül akik végig mennének rajtad sorban, én nem vagyok köztük mert sajnos ha az agyonhasznált lyukadra néznék elhánynám magam és nem vagyok oda az ilyesfajta perverzióért, habár egy ilyennek mint neked tök mindegy hogy hányásban vagy sza*ban fekszik, csak valaki ku*ja közben.

F

2017. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:a kérdezőből csak egy hús cafat maradna annyian megkúrnák őt minden sex éhes ember 😂😂😂
2017. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem (feltétlenül;)) szexpartnert keresek, csak magam mögött akarok hagyni egy kicsit mindent. Ti nyaralás alatt hol szoktatok ismerkedni?
2017. aug. 19. 18:38
 7/26 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj! Ennek nem ez a legjobb módja! De tudok jobbat. Szinte mindenhol van Balatonnál építkezés. Kérj el 3 nagy téglát. Tihany-szántódnál a kompra szállj fel a kompra. Kérj meg valakit hogy kösse rád a téglákat. Majd ugorj a vízbe!...... Semmi pénzért nem menne bele normális ember ilyenbe. Nekem van egy 17 éves barátnőm és leírhatatlanul többet ér mint Te.

15/F

2017. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Legalább őszintén megmondja hogy nem komoly kapcsolatot akar, ezt azért becsülöm benne. Még mindig jobb mint akik eljátszák hogy "jajj de szeretlek foréver láv" aztán 1 hónap mulva "bocsi mégse"...
2017. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Még az a jó
2017. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszi kedves #8 :))

Volt egy nem jól sikerült komoly kapcsolatom és nem vágyok újra arra.

2017. aug. 19. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!