Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha kigyúrom magam, akkor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kigyúrom magam, akkor a legtöbb lányt megtudnám fektetni?

Figyelt kérdés

Arcommal meg a belsőmmel sosincs bajuk ismerkerkedéskor, csak a testalkatommal, hogy nem vagyok kigyúrva.

Komolyan gondoltam az ismerkedést mindig, nem szexet akartam, de mostmár csak azt szeretnék.


2017. aug. 19. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lesz akit igen De lesz akit nem.
2017. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 I noor Y ***** válasza:
Mi kesztetett arra h mar csak azt szeretnel?
2017. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hatosúton lévők nagyrészét
2017. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem tudnál nem vagyok cafka, de vannak szép számmal akiknél nyert ügyed lenne. Mondjuk tőlük hamarabb kapsz nemi betegséget mint jó szót.
2017. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Nem véletlenül írtam ezt: "a legtöbb lányt".

Tudom, hogy van nagyon kevés normális lány is, de most nem rájuk - rád - vonatkozik a kérdés.

2017. aug. 19. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, azokat a lányokat valószínűleg, akik szintén csak erre vágynak
2017. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 DollarDog ***** válasza:
59%
Tinik között válogathatsz kedvedre! A 13-17 közöttiek a neked valók! Ennél idősebbet nem igazán fognál ki csak azért mert ki vagy b.aszva! Ha nagyon csajozni akarsz nem kell ahhoz izomagynak lenni! Egyszerüen csak a varázsszavakat kell tudnod és ennyi az egész! (tapasztalat)
2017. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
15-17 évesek tökéletesen megfelelnének :D nem kell okosnak lennie meg semmi sem, beszélgetni úgy se nagyon akarnék vele
2017. aug. 19. 20:25
 9/14 anonim válasza:
Hát ahogy leírtad hogy nincs az arcoddal így nagy valószínűséggel akadni fog majd
2017. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Működhet. De nem kell beleélned magad a sebzett szívű, már csak a hódításnak élő Casanova szerepébe, fogd fel az eddigi kudarcokat tapasztalatnak. Nem tudhatod, hogy mikor találsz egy olyan lányt, akivel érdemes kicsit hosszabb távra tervezni. Maradj nyitott az ilyen lehetőségekre továbbra is. És csináld az edzést nyugodtan, ártani nem árthat.
2017. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!