Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire oké lefeküdni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boo666 kérdése:

Mennyire oké lefeküdni egy pasival csak azért, hogy ne legyünk szüzek, mikor az általunk választott pasival szeretnénk lefeküdni?

Figyelt kérdés
A srácnak, akit szeretek, azt mondtam, hogy már nem vagyok szűz, és ő most nagyon úgy gondolja, hogy bármikor lefeküdhetnénk egymással (nem mondja, de cikinek gondol amiatt, hogy én még nem veszítettem el). Szóval azt mondtam, hogy már nem vagyok szűz, xy-onnal már elveszítettem. Akivel le is feküdnék annak érdekében, hogy az első sráccal is minden zökkenőmentesen menjen, de úgy érzem, hogy ez így nem egészen helyes; picit összezavarodtam, és nem nagyon tudom, mi legyen...

2017. aug. 19. 23:17
1 2
 1/14 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
91%
Elmondod neki, hogy még szűz vagy és neki adnád a szüzességedet, szerintem ez nagy dicsőség számára :D
2017. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DollarDog ***** válasza:
100%
Mond el a pasidnak hogy még mindig szüz vagy! Inkább azzal veszítsd el akit szeretsz! Akkor jó emlék/élmény marad! Ha olyannal veszted el akit nem is szeretsz az olyan mintha papírt ennél! Finomabb a hányásnál de minek ennél papírt?
2017. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a srác, akinek odaadnám a szüzességemet, szentül meg van győződve arról, hogy nem ő az alkalmas ember arra, hogy elvegye
2017. aug. 19. 23:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy hülye!! Elvesztenéd a szüzessègedet a semmiért...annak nincs ertelme a világon.

Miert gondolná gáznak hogy kiderül szűz vagy???

Bemagyarázol magadnak dolgokat

2017. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Húúúú, remélem a mai fiatalság nem szaporodik. Ezekből több nem kell.
2017. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

5ös ment a zöld méz😂😂😊😊😊


De sztem nem lesz itt kölyök, menne a rövidhúzás.


Ki ejtsen teherbe?

Kit vegyek fèrjül?

kipróbáljam vele is?


Josh voltam😂

2017. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ilyet ír ni:

"minden zökkenentesen menjen"

😂😂😂😃


Kifekszek itt esküszöm.

B+ hány eves vagy kerdező hölgy?

2017. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 I noor Y ***** válasza:
Sztem varj meg vele
2017. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Yah, mert berakna egy másik csávó, lökne kettőt, elmenne, és tapasztalt lennél?

Végülis tök jó, hogy bele vagy szerelmes de mással rakatod meg magad. Az mindent elarul a sracrol, hogy szerinte ciki a szüzesség.

Végülis mindenm heteró férfi titkon vágyik egy szűz lányra, de hát minek ha random emberek is beléd rakhstjak?

2017. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Voltam már tanító bácsi. Nagy felelőség mert a késöbbi életére kihatással lehet az első élmény!
2017. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!