Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akarom őt, de elég fura a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarom őt, de elég fura a helyzet. Mit tehetnék? 😭

Figyelt kérdés

Kb 3hete be jelölt egy fiu facebookon, akit latasbol ismerek a munkahelyemrol csak o a masik muszakon van...

Beszelgettun facen, nagyon szimpi aranyos...azt mondta ossze veszett a baratnojevel... Utanna par napig nem irt , csak koszont a munkahelyen . Gondoltam kibekult a bnojevel...

Utanna ismet ram irt...

Egy napig egy muszakon voltunk... De csak nevetett ram ,sokszor nezett, meg koszont pedig kb par meterre vagyunk egymastol...

Utanna megint nem irt egy hetig, de odajott 1x-2x mondott par szot ,meg viccelodott , ...

Aztan megint ram irt es momdta h tetszek neki stb, es ha nem lenne baratnoje jarnek e vele. Momdtam h igen, aztan fel hivott messengeren egy orat beszeltunk...

Aztan aznap este le tilott es irt elotte h ujra osszejott a csajaval es a csaj belepeget a feszebe ezert tilt le, de nagyon rendesen vagyok es ha nem lenne szerelmes mar velem lenne :/.

Na mindegx en ezt meg ertettem..el telet 2nap ,melohelyen beszeltunk neha ,meg mimdig nevet ram azota is ...de ma egy muszakon voltunk, es nem mondott semmit, (en pedig ugy vagyok ha o fiu letere nem kezdemenyez beszeltgetest akk en sem, ) pedig 5meterre vagyunk egymastol meg egymas melett megyunk el...

Csak mosolyog meg nez, hatra fordul h engem nezzen xD

Sztetek ha o nem jon oda beszelne en se menjek? Vagy felejtsem el? Az a baj nagyon tetszik 😩😖de ugye ott a baratnoje...

Nem tudom mi tevo legyek...

Szerintetek?

(Bocsi a helyesirasert!)

(L/21)


2017. szept. 1. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én értelmezésem alapján te vagy a vésztartalék, akinél vigasztalódhat, ha történik valami a barátnőjével... Nem egy hálás szerep.
2017. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"...és ha nem lenne szerelmes, már velem lenne."

Ha ennyire vak, vagy, hogy nem veszed észre, te vagy neki a tartalék, akkor továbbra is ki fog(nak) használni.

2017. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
😓😖😖
2017. szept. 1. 15:15
 4/6 anonim válasza:
Legközelebb legalább minimálisan tarts igényt a helyesírásra is!
2017. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább, az ilyen férfi nem férfi. Látszik, hogy csak akkor kellesz neki, amikor össze van veszve a nőjével
2017. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Birom amikor a lanyok meglatnak egy nagyon helyes csavot akivel ossze jonnenek meg az eletuk aran is! Mi az hogy hogy jarnal vele? nem is ismered , aztan meg rinyalsz majd a gyakorin ogy csak megdugott es ott hagyott de te meg mindeg szereted! Tudom miyen tipusu lany vagy , kb szopniznad a farkat reggeltol estig csak elne hadjon mert abba belehalsz.Inkabb legyel leszbikus komolyan mondom, vagy apaca.
2018. ápr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!