Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok rólam? Szerintet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves vagyok szeretek biciklizni, olvasni, beszélgetni.

Kicsit visszahúzódó vagyok. Nem szeretek bulizni. Kicsit magamnak való vagyok. Nincsen sok barátom. Nem félek én csak egyetlen egy dologtól. A magánytól. Tudom tudom, szokatlan és fura a kompozíció amit kaptam. A rokkot meg a metált szeretem. Pl Hollywood Undead vagy Merilyn Menson. Elegem van a magányból. A barátaim közül senki sem lakik ebben a városban...

Szeretnék egy lánnyal megismerkedni akivel időt tudunk tölteni.



2017. szept. 5. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos biztos nem egy helyen lakunk...
2017. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Érettlen vagy. De a zenei ízlésed legalább csodás. HU4Life!
2017. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy aki szereti a rockot az le tudja írni helyesen magát a stílust és az elvileg kedvenc énekes nevét (aka Marylin Manson) nem akarok helyesírásbetyárkodni de fizikai fájdalmat okozott
2017. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

17 évesen sajnos le vagy maradva...én 14-15 évesen voltam ilyen.Először is hagyj fel ezekkel a zenékkel.Nem azt mondom,hogy soha ne hallgasd őket

,de keress új stílusokat,ezek nem tesznek jót a lelkivilágnak,tapasztalatból írom.Keress új hobbikat,probálj minél többet kilépni a komfortzonádból,beszélgetni új emberekkel.Változtass az öltözködéseden,ha úgy érzed baj van vele.Lassan 18 vagy,próbálj meg belegondolni milyen egy valódi kompetens férfi.Nem mondom,hogy könnyű dolgok ezek,de hidd el megéri a fáradozást.Ha egy férfi egyszer megtalálja magát,bármelyik lányt megszerzi a földön.

2017. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Le se tudod írni... :,D
2017. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!