Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyal léphetek egyről a kettőre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyal léphetek egyről a kettőre?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel másfél hónapja beszélünk, kb egy hónapja találkoztunk először... tök jól elvagyunk meg minden, a multkor küldött egy képet snapchaten amin az ő keze meg egy férfi kéz látszódott, akkor beszartam hogy van pasija. Rákérdeztem hogy ki volt az meg minden, először vissza kérdezett hogy miért érdekel ez engem ennyire, mondtam neki, hogy őszintén azért érdekel ennyire a dolog, mert én vele szeretnék lenni. Erre annyit mondott hogy csak hülyeségből küldte a képet, amúgy a bátyja volt az a képen.

Azóta sokkal többet beszélünk egy nap mint előtte (egy hete történt) de amikor találkozunk, igazából nem nagyon változott semmi... :( nem tudom hogyan lendíthetném előre a dolgokat...

(a snapes beszélgetés után vagy 4 nappal találkoztunk legközelebb, de egy szó sem esett a talin arról a beszélgetésről... )

17/L

én 21/F



2017. szept. 8. 14:57
 1/2 anonim válasza:
Hát ez elég kétesélyesnek tűnik. Már elmondtad gyakorlatilag h bejön. Innentől vagy parázik és nem meri kifejezni mit érez, mit gondol, vagy szimplán elég neki ennyi, és inkább csak gyakorolja a kapcsolatteremtést... Szerintem úgy tudod finoman, de érhetően, kicsit sem cinkesen felhozni újra a témát, hogy egy kellemes összenevetés után jól ránézel, h deszeretek veled lenni, vagy ilyesmi... Ezzel semmi extrát nem mondasz, de mégis ki tudsz csikarni egy reakciót, h ő mit gondol. Hehehe, kerüli a választ, vagy örül, hogy felhozod ezt és viszonozza. Finoman kell terelgetni, h senkinek se legyen kellemetlen. Kalappal :)
2017. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tegnap próbálkoztam azzal, hogy már napok óta nem találkoztunk, írtam neki egy olyat, hogy "egesz nap szar volt a közérzetem de csak most (este) jöttem rá hogy nem is beteg vagyok csak Te hiányzol"

Erre ez volt a válasz: "awww ez nagyon aranyos volt"

De ennyi, semmi több reakció...

2017. szept. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!