Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba akivel találkoztam jól elbeszélgettünk, bejelöltem facebookon írtam is neki, de már egy hete volt és semmi még csak nem is látta az üzenetet. Lehetséges, hogy azóta nem lépett fel? Elvileg látom ha látta az üzenetemet nem?

Figyelt kérdés
facebook,üzenet,lány

2017. szept. 16. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem vagytok ismerősök, akkor lehet, hogy nem adta ki neki értesítésbe, hogy írtál. Mert máshova rakja olyankor az üzenetet. Vagy csak simán kitörölte elolvasás nélkül. Én úgy szoktam, ha valakivel nem akarok beszélni.
2017. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De miért ne akarna ha jól elbeszélgettünk?
2017. szept. 16. 19:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nem adta ki az üzit akkor is bejelöltem.
2017. szept. 16. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!