Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan vélekedtek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan vélekedtek az ismerkedésről tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
Ha leszólítottak, hogyan reagáltatok? Esetleg van realitása az ilyen ismerkedésnek, annak ellenére, hgy nem szokványos?

2017. szept. 16. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem csak a 40-es pasik szoktak megtalálni a tömegkölekedésen...:) 16/l
2017. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha korombeli akkor nincs gond. Persze úgy jobb, ha előtte többször is láttuk egymást, akkor kevésbé meglepő. Ha fura a fazon akkor viszont ijesztő nagyon.
2017. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fura férfiak sokszor megtalálnak, de gyanítom te a fiatalok ismerkédésére gondolsz. :D A szüleim buszon ismerkedtek meg, szóval pártolom. Csak bátornak kell lenni, mert nincs hova menekülni, ha valami rosszul sül el.
2017. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, engem még sosem szólítottak le tömegközlekedési eszközön, bár az is igaz, hogy nem túl gyakran járok busszal valahova.
2017. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha korombeli az illető és rendes, akkor nem lenne baj, örülnék annak, ha szépnek, vonzónak lát és bátor dolgog, ha odamer jönni. Ha viszont fura alak és sokkal idősebb nálam vagy bunkó, akkor nagyon nem örülnék. Osztálytársam mesélte, hogy egy fiúval szemeztek a buszon, tök aranyos történet volt, de nem lett belőle semmi.

Csak az a kockázat, hogy egy tök idegenről nem tudsz semmit és azt se, hogy van-e barátja.

2017. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Velem egy párszor már előfordult, hogy például amikor a szüleimmel voltam nyaralni valahol,láttam egy szimpatikus fiút, de soha nem volt bátorságom senkihez odamenni és megszólítani. Talán bennem is ott volt az, hogy mi van, ha van barátnője, vagy esetleg csak simán hülyének fog nézni...
2017. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!